Tek Rruga E Kavajes, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 144m2

Unfurnished
360,000€

  • Kavaja Street
  • 146

Property Description

REFAA634984 - Ne Rruge Te Kavajes, Prane Condor Center Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe organizohet si nje ambjent i vetem openspace me fasade te madhe xhami. Ambjenti mund te perdoret ne nje ambjent te vetem openspace si eshte ose lehteisht mund te ndahet ne tre dyqane te ndryshme. Ambjenti mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi Si bar-resorant, supermarket, zyra te ndryshme etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te preferuara te Tiranes per biznes. Dyqani disponon sistem aspirimi dhe kondicionimi qendror funksional. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 144m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Kavaja Street
Construction Year 2010
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Not furnished West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

350,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Dyqan I Pershtatshem Per Tip... - 89m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Bardhyl

Tek Rruga Bardhyl, Prane Bar Skampa, Shitet Dyqan Me Hapesira Te Bollshme!!! Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe ka nje sipe...

3,500€ / month
Tek Garden Building, Ne Rrugen E Kavajes, Jepet Me Qira... - 159m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Garden Building, Ne Rrugen E Kavajes, Jepet Me Qira Ambient Open Space !!! Ambienti eshte i pozicionuar ne katin perdhe brenda qendres tregtare dh...

110,000€
Cmim i diskutueshem

115,000€

Okazion! Tek Condor Center Shitet Dyqan, Mundesi Ideale... - 60m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, tek Condor Center, shitet njesi biznesi ne katin e pare me siperfaqe 60 m2, si mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh...