Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim !! - 76m2

Unfurnished
97,000€

  • Rruga 3 Deshmoret
  • 140

Property Description

REFAA634622 - Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9-katesh te mireadministruar me ashensor. Ambjenti organizohet nga nje hapesire e vetme openspace dhe nje tualet. Ambjenti eshte me fasade xhami e cile eshte nje mundesi shume e mire reklamimi per biznesin qe deshironi te zhvilloni. Ambjenti eshte nje mundesi shume e mire pasi mund te perdoret si aktivitete te ndryshme si,farmaci, ushqimore, fruta-perime, magazina, sherbime estetike etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties ne numrin +35567403299 !!

Property Details

Total Area 76m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga 3 Deshmoret
Construction Year 2010
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Elevator Parking Opportunity Not furnished East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
94,000€
Ne Misto Mame Shitet Apartament 1+1 Dhe Njesi Biznesi M... - 74m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Fabrika e Qelqit

Ne Misto Mame Shitet Apartament 1+1 Dhe Njesi Biznesi Me Cmim Okazion!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 9 katesh, me ashensor. Prona k...

87,900€
Tek Urban Planning, Shitet Apartament 1+1 , Ideale Per... - 79m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Urban Planning, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim 1100 Euro/m2, Ideale Per Banim Dhe Investim !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 79.9m2 dhe...

770,000€
Ne Astir, Prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi,... - 412m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje apallati 10 katesh, te mireadministr...