Ne Astir, Shitet Bar-Kafe, Totalisht I Investuar !!! - 155m2

E mobiluar
350,000€

  • Rruga Joklin Persi
  • 331

Përshkrimi i pronës

REFUR576096 - Ne Zonen e Astirit prane Ozone Electronics shitet Bar-Kafe totalisht i investuar. Ambienti eshte Open-Space ku ne pjesen e brendshme ka siperfqe 100.6 m2 te organizuar ne 12 tavolina, ndersa pjesa e verandes eshte rreth 55 m2 me 9 tavolina. Ambienti eshte totalisht i investuar duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, sistem Qendror Kondicionimi Daikin, Sitem Aspirimi Qendror, parket, vetrata xhami, Banak se bashku me pjesen e frigoriferave, ne pjesen e jashtme me tende elektrike, vetrata xhami anesore, mobilim teper cilesor etj. Orientimin e ka Jug-Lindje. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte shume e populluar dhe ju jep mundesine per rritje te kenaqshme texhiros ditore. Lokali eshte i dhene me qira. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355 67 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 155m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga Joklin Persi
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme