Tek Turdiu Center, Shiten 6 Poste Parkimi Me Çmim Okazion!!! - 96m2

E pa mobiluar
150,000€

  • Rruga e Barrikadave
  • 74

Përshkrimi i pronës

REFSK056776 - Ne Qender Te Qytetit, Tek Turdiu Center, Shiten 6 Poste Parkimi Me Çmim Okazion!!! Postet e parkimit ndodhen ne katin -5. Gjithashtu, Postet shiten edhe vec e vec me cmim secili prej 25.000 Euro. Pronat disponojme dokumentacion te plote ligjor. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 96m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Garazh
Kati 0
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga e Barrikadave
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme