Tek Ambasador 3, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! - 115m2

E mobiluar
2,500€ / muaj

  • Rruga Dervish Hima
  • 95

Përshkrimi i pronës

REFED676532 - Tek Ambasador 3, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Ne Zone Elitare!!! Ambienti ndohet ne katin e 7 ne ndertesen e Ambasador 3, ne nje nga godinat me prestigjoze ne Tirane. Ka nje siperfaqe neto 115 m2 dhe organizohet nga korridori shperndares, 3 ambiente zyrash, ambienti i ngrenies, depo dhe 2 tualete me ajrim. Eshte i mobiluar dhe i pershtatshem per zyra te ndryshme: Zyre Avokatie, Zyre Kontabiliteti, Zyre Programimi, Zyre Projektesh. Ambienti eshte totalisht i investuar: shtrim me parket, dritare dopio xham me grila veneciane, sistem kondicionimi, tavan i varur me ndricim led. Ndertesa ne te cilen ndodhet zyra eshte e pajisur me 4 ashensore, sherbim recepsioni dhe sistem sigurie 24 ore. Vlera e qirase prej 2.500 Euro/muaj eshte neto. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 7
Zona Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Rruga Rruga Dervish Hima
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 22

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Depo I mobiluar Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

2,500€ / muaj
Tek Garden Building, Jepet Me Qira Super Dublex Per Zyr... - 322m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Garden Building, Ne Rrugen e Kavajes, Jepet Me Qira Super Dublex Per Zyra!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3-4 te nje pallati te ri te sapo perfundu...