Tek Selvia, Shitet Kati -1 I Pershtatshem Per Magazine!!! - 400m2

E pa mobiluar
280,000€

  • Rruga e Saraçëve
  • 208

Përshkrimi i pronës

REFED676483 - Tek Selvia, Shitet Kati -1 I Pershtatshem Per Magazine, me siperfaqe 400m2 bruto dhe 360 m2 neto. Zona ku ndodhet ambjenti eshte e zhvilluar dhe ofron te gjitha facilitetet e mundshme. Prona ka dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 400m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Garazh
Kati 0
Zona Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Rruga Rruga e Saraçëve
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

275,000€
Prane Selvise, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Me... - 202m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Musa Agolli

Prane Selvise, Shitet Super Apartament 2+1+Verande Me Cmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe totale 201,71 m2, nga te cilat 119.68 m2 apartament dhe...