Ne Myslym Shyr, Shitet Ambient Komercial Buze Rruges Kryesore!! - 165m2

E mobiluar

990,000€

940,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 350

Përshkrimi i pronës

REFA01938 - Ne Myslym Shyr, buze rruges kryesore shitet ambjent komercial, aktualisht i dhene me qera per Bar. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rruges kryesore. Ka nje siperfaqe totale prej 165 m2, eshte i organizuar ne nje ambjent te brendshem,nje verande, 2 tualete, disponon gjithashtu dhe nje ambjent depo i cili sherben per ruajtjen e furnizimeve dhe materialeve te ndryshme. E gjithe siperfaqa edhe ajo e verandes disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ne dhjetor ne vitit 2018, nga qiramarresi aktual eshte bere nje investim prej 100.000 euro-sh. Per nje vizite ne ambient kontaktoni ne numrin e telefonit 0674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 165m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë I sapo investuar I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme