Tek Kopshti Botanik, Shitet Duplex Me Hapesira Te Bollshme Dhe Orientim Perfekt !!! - 331m2

Unfurnished
420,000€

  • Rruga Selita e Vjeter
  • 222
  • 4 rooms
  • 3 bathrooms

Property Description

REFUR576331 - Tek Kopshti Botanik ne Rezidencen Fratari shitet Duplex me hapesira te bollshme dhe Orientim Perfekt. Dupleksi me siperfqe bruto 229.6 m2, neto 219.5 m2, verande 101.4 m2 ndodhet ne katin 3-k te nje pallati 4-katesh te mireadministruar me ashensor, dhe eshte i organizuar ne katin e pare me dhomen e ndenjes, me kendin e gatimit te vecuar me dalje ne verande, nje tualet dhe nje depo, katin e dyte 4 dhome gjumi dy prej te cilave me tuyalete te dedikuara dhe nje tualet kryesor. Orientimi iApartamentit eshte Jug-Lindje-Perendim cka i mundeson ndricim natyral dhe dielle gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti karakterizohet nga qetesi dhe ajri i paster qe ofron. Projna disponon dokumentacion te plote Hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 331m2
Status
Active
Property Type Duplex
Floor 4
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Rruga Selita e Vjeter
Construction Year 2018
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Veranda Elevator More than one Balcony Balcony Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,400€ / month

1,600€ / month

Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Super Dupleks , Me Lo... - 281m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Mustafa Xhabrahimi

Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Super Dupleks , Me Lokacion Perfekt!!! Dupleksi ndodhet ne katin 1 dhe 2 te nje vile 3 kateshe. Prona ka nje siperf...

430,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Kompleksin Fz, Tek Liqeni Thate, Shitet Super Aparta... - 210m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Sina

Ne Kompleksin FZ, Tek Liqeni i Thate, Shitet Super Apartament 3+1+2 Poste Parkimi Dhe Verande. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim cilersor ku vihen r...