Ne Astir, Shitet Bar-Kafe, Totalisht I Investuar !!! - 155m2

Furnished
350,000€

  • Rruga Joklin Persi
  • 331

Property Description

REFUR576096 - Ne Zonen e Astirit prane Ozone Electronics shitet Bar-Kafe totalisht i investuar. Ambienti eshte Open-Space ku ne pjesen e brendshme ka siperfqe 100.6 m2 te organizuar ne 12 tavolina, ndersa pjesa e verandes eshte rreth 55 m2 me 9 tavolina. Ambienti eshte totalisht i investuar duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, sispem Qendror Kondicionimi Daikin, Sitem Aspirimi Qendror, parket, vetrata xhami, Banak se bashku me pjesen e frigoriferave, ne pjesen e jashtme me tende elektrike, vetrata xhami anesore, mobilim teper cilesor etj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte shume e populluar dhe ju jep mundesine per rritje te kenaqshme texhiros ditore. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355 67 403 2997!!

Property Details

Total Area 155m2
Status
Active
Property Type Bar-Restaurant
Floor 0
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Joklin Persi
Construction Year 2015
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Veranda Furnished South Orientation East Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties