Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira Duplex 3+1 Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim!!! - 178m2

Furnished
1,500€ / month

  • Rruga Zallit
  • 56
  • 3 rooms
  • 3 bathrooms

Property Description

REFSK056941 - Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira Super Duplex 3+1 totalisht i Investuar!!! Duplexi ndodhet ne katin e 2 dhe te 3 te njeres prej objekteve te Rezidences, te mireadministruar. Duplexi ka siperfaqe bruto 178 m² dhe siperfaqe neto 158 m2 dhe eshte i organizuar si me poshte: Kati i 2 ka sallonin dhe ambjentin e gatimit me vete, nje tualet dhe nje ballkon. Kati i pare ka tre dhoma, 2 tualete dhe nje ballkon. Orientimi eshte lindje. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Gjithashtu ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Rezidenca ofron te gjitha fasilitetet per jetese komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 178m2
Status
Active
Property Type Duplex
Floor 2
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Zallit
Construction Year 2023
Total Building Floors 5

Features

Residential Property More than one Balcony Balcony Invested Recently Furnished East Orientation Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

275,000€
Tek Vasil Shanto, Perballe Gjykates Se Rrethit, Shitet... - 157m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Bajram Curri Boulevard

Tek Vasil Shanto, Perballe Gjykates Se Rrethit, Shitet Dupleks 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Dupleksi ndodhet ne katin 2 dhe 3 te nje pallati ekzistues d...

1,400€ / month

1,600€ / month

Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Super Dupleks , Me Lo... - 281m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Mustafa Xhabrahimi

Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Super Dupleks , Me Lokacion Perfekt!!! Dupleksi ndodhet ne katin 1 dhe 2 te nje vile 3 kateshe. Prona ka nje siperf...