Tek Turdiu Center, Shiten 6 Poste Parkimi Me Çmim Okazion!!! - 96m2

Unfurnished
150,000€

  • Rruga e Barrikadave
  • 74

Property Description

REFSK056776 - Ne Qender Te Qytetit, Tek Turdiu Center, Shiten 6 Poste Parkimi Me Çmim Okazion!!! Postet e parkimit ndodhen ne katin -5. Gjithashtu, Postet shiten edhe vec e vec me cmim secili prej 25.000 Euro. Pronat disponojme dokumentacion te plote ligjor. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!

Property Details

Total Area 96m2
Status
Active
Property Type Garage
Floor 0
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga e Barrikadave
Construction Year 2021
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Elevator Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties