Tek 5 Majit, Shitet Vile 2 Kate Totalisht E Investuar!! - 263m2

Furnished

310,000€

294,000€

  • Rruga 5 Maji
  • 537

Property Description

REFSK055130 - Ne zonen e 5 Majit, ne super pozicion, Shitet nje Vile Dy Kateshe. Vila shtrihet ne truall 246 m² me gjurme ndertimi rreth 130 m² per kat, duke e bere siperfaqen e banimit ne total 263 m² te pajisur me certifikate pronesie. Ne katin e pare organizohet ne hapesira mjaft te bollshme, duke filluar me korridorin qe ben ndarjen e ambjenteve, ku jane dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje dhe nje tualet me dritare. Edhe kati i dyte ka te njejten planimetri dhe organizim, pasi ngjit shkallet e brendshme ndodhet korridori qe ben shperndarjen ne ambjentet e tjera te viles, sallonin e ndjenjes, pastaj vazhdon me ambjentin e gatimit dhe ngrenies i cili eshte me vete, dy dhoma gjumi nga e cila dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar dhe nje tualet tjeter po me dritare. Ne kat e dyte ka dhe nje balkone te bollshme. Duhet theksuar se investimi ne katin e dyte eshte bere para dy vitesh nga shitesi, pa haruar ketu dhe pajisjet elektroshtepiake, guzhinen dhe mobilimin te gjitha te cilesise me te mire ne treg. Perpara vila disponon dhe nje oborr qe sherben nje pjese per parkimin e makines si dhe nje pjese per lulishte. Gjithashtu ne katin e pare ka dhe nje garazh me siperfaqe rreth 25 m2. Aksesohet shume lehte nga rruga kyesore. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Property Details

Total Area 263m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 2
Zone Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Street Rruga 5 Maji
Construction Year 2010
Total Building Floors 2

Features

Mortgage Garage Balcony Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

300,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Tek Residenca Aba, Shitet Vile 3 Kateshe Me Parkim Indi... - 196m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Turdive

Tek Residenca Aba ne nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshte me 2...

285,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Ne Qerret, Shitet Vile 2 Kate Dhe Me Oborr, Shume Afer... - 194m2
Durres - Rruga Qetesia

Ne Qerret, afer me Prestige Resort, shume afer me detin, ne super pozicion, shitet vile dy kateshe. Vila shtrihet ne truall 237 m² me gjurme ndertimi...

300,000€
Prane Ktheses Se Kamzes, Shitet Vile 3 Kate+ Papafingo!... - 500m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Migjeni

Prane Ktheses Se Kamzes Shitet Vile 3 Kate+ Papafingo!!! Vila ka siperfaqe trualli 500 me dhe siperfaqe totale ndertimi 435 meter. Kati i pare organiz...