Tek Luminor Rezidence, Shitet Vile 3 Kateshe, Me Cmim Okazion! - 696m2

Unfurnished
750,000€

  • Lundër 1
  • 904

Property Description

REFRG164964 - Ne Luminor Rezidence, nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshte, me Cmim Okazion. Ndertimi qe po zhvillohet karakterizohet nga cilesia me e larte, fasade e ventiluar, ashensor i brendshem, parket AC5, vetrata triplex, instalimet cilesore hidraulike incaso etj. Vila organizohet ne 4 kate. Kati -1 i organizuar per lavanderine, nje tualet, depo frigoriferike, ambjent teknik dhe ambjent argetimi, kati i pare ku organizohet salloni gjigand i ndenjes me vetrata te medha sa fasada, kendi i gatimit dhe pjesa e ngrenies, si dhe nje tualet. Kati i dyte organizohet ne 2 dhomat e gjumit, secila me tualet me vete dhe nje ballkon. Kati i 3 organizohet ne dhomen matrimoniale me verande, nje dhome garderobe dhe nje tualet. Vila ka dhe rreth 260 m/2 parcele, hapsire e gjelber dhe 25 m/2 hapsire parkimi. Per me shume informacion apo per nje vizite ne kete super vile na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 696m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Lundër 1
Construction Year 2023
Total Building Floors 3

Features

Residential Property Veranda Elevator Balcony Storehouse Parking Opportunity South Orientation East Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

750,000€
Tek Liqeni I Farkes, Kompleksi Milord Residence, Shitet... - 341m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Vilë në shitje-"Milord Residence", Liqeni i Farkës, Tiranë Milord Residence, një rezidencë e re me vila luksoze, e cila ka pamje nga liqeni i Farkës,...

500,000€
Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individ... - 414m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Grori

Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individuale Me Cmim Okazion !!! Vila eshte e perbere ne 3 kate nga te cilat kati nentoke me siperfaqe...

580,000€
Ne Kompleksin "Olive Park", Ne Sauk, Shitet Super Vile... - 390m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Sauku

Tek Rezidenca "Olive Park” ne Sauk, shitet Vile me cmim okazion ne faze suvatimi !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje...