Ne Golem, Shitet Vile 5 Kateshe Perfekte Per Investim!!! - 850m2

Partialy Furnished
590,000€

  • Rruga Hekurudha
  • 127

Property Description

REFPB116844 - Ne Golem, Shitet Vile 5 Kateshe Perfekte Per Investim!!! Godina ndodhet ne nje zone vilash prane autostrades dhe nen kalimit te Golemit cka i mundeson dalje te shpejte per ne plazh. Vila ka siperfaqe totale ndertimi prej 850m² dhe siperfaqe trualli prej 600m² mbi te cilin eshte ngritur kjo godine me gjurme 179m². Vila organizohet ne katin perdhe me nje ambient open space me lartesi te konsiderueshme e pershtatshme per ambient sherbimesh si bar restorant; Kati i pare i organizuar ne dy apartamente 1+1 dhe nje ambient i ideuar aktualisht per bar kafe me fasade te madhe xhami dhe pamje por qe mund te kthehet lehtesisht ne nje apartament 2+1; Kati i dyte i organizuar ne 3 apartamente 1+1 ku secili ka ballkon, tualet me dritare dhe njeri prej tyre me verande te madhe me pamje nga deti; Kati i 3 organizohet ne nje apartament 1+1 dhe nje apartament 2+1 me verande te madhe me pamje nga deti, kati i katert organizohet ne nje super penthouse 2+1 me verande te madhe dhe pamje spektakolare. Vila ka punime mjafte cilesore te bera nga vete pronari dhe vihet re investimi ngurte si dritare dhe fasada dopio xham, apartamentet jane te pajisur me kondrabufe dhe dollape ne dhomat e gjumit, tualete te kompletuar me pllaka dhe hidrosanitare, shkallat me mermer dhe fasade xhami cka i mundesojne ndricim natyral, sistem kaldaje, instalime elektrike dhe hidraulike, etj. Duke konsideruar vendndodhjen vetem 1.3 km larg plazhit si dhe organizimin ne apartamente. Vila eshte mundesi shume e mire investimi pasi mund te perdoret per qera ditore me booking ose Airbnb. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997.

Property Details

Total Area 850m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 5
Zone Durres
Street Rruga Hekurudha
Construction Year 2016
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Veranda Garage More than one Balcony Balcony Invested Recently Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Partially Furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation Attic View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

580,000€
Ne Kompleksin "Olive Park", Ne Sauk, Shitet Super Vile... - 390m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Sauku

Tek Rezidenca "Olive Park” ne Sauk, shitet Vile me cmim okazion ne faze suvatimi !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje...

600,000€
Tek Turquoise Marine, Ne Gjirin E Lalzit Shitet Super V... - 440m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Shitet super Vile T2 tek Turquoise Marina! Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit,...

320,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qerret, Shitet Vile 2 Kate Dhe Me Oborr, Shume Afer... - 194m2
Durres - Rruga Qetesia

Ne Qerret, afer me Prestige Resort, shume afer me detin, ne super pozicion, shitet vile dy kateshe. Vila shtrihet ne truall 237 m² me gjurme ndertimi...