Tek Selvia, Shitet Kati -1 I Pershtatshem Per Magazine!!! - 400m2

Unfurnished
280,000€

  • Rruga e Saraçëve
  • 208

Property Description

REFED676483 - Te Selvia , Shitet Kati -1 , Per Magazin !!! Ne rrugen e saraceve shitet kati -1 me siperfaqe 400m2 bruto dhe 360 m2 neto . Prona ka dokumentacion te plote hipotekor . Zona ku ndodhet ambjenti eshte e zhvilluar ,ofron te gjitha facilitetet e mundshme .Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 400m2
Status
Active
Property Type Garage
Floor 0
Zone Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Street Rruga e Saraçëve
Construction Year 2010
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Garage Elevator

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

275,000€
Prane Selvise, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Me... - 202m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Musa Agolli

Prane Selvise, Shitet Super Apartament 2+1+Verande Me Cmim Okazin!!! Apartamenti me siperfaqe totale 201,71 m2, nga te cilat 119.68 m2 apartament dhe...