Ne Myslym Shyr, Shitet Ambient Komercial Buze Rruges Kryesore!! - 165m2

Furnished

990,000€

940,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 350

Property Description

REFA01938 - Ne Myslym Shyr, buze rruges kryesore shitet ambjent komercial, aktualisht i dhene me qera per Bar. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rruges kryesore. Ka nje siperfaqe totale prej 165 m2, eshte i organizuar ne nje ambjent te brendshem,nje verande, 2 tualete, disponon gjithashtu dhe nje ambjent depo i cili sherben per ruajtjen e furnizimeve dhe materialeve te ndryshme. E gjithe siperfaqa edhe ajo e verandes disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ne dhjetor ne vitit 2018, nga qiramarresi aktual eshte bere nje investim prej 100.000 euro-sh. Per nje vizite ne ambient kontaktoni ne numrin e telefonit 0674032997

Property Details

Total Area 165m2
Status
Active
Property Type Bar-Restaurant
Floor 0
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Myslym Shyri
Construction Year 2000
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Veranda Invested Recently Furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties