105,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 103m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt !!! Perballe Kompleksit Vila L, Shitet Apartament 2+1 I Pa Mobiluar. Apartamenti ndodhet ne...

86,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!!! - 72m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Prane Viles L, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me nje siperfaqe bruto prej 71.12m2 dhe neto prej 63.5m2, ndodhet...

118,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Misto Mame, Shitet Super Dupleks 3+1 Me Hapesira Te... - 142m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, Shitet Dupleks 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Dupleksi ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh te mireadministruar me ashensor...

110,000€

122,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 107m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, prane Bar Ryan, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 106.4 m2 dhe siperfaqe neto 94.5m2. Shite...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

600€ / muaj

Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar+P... - 100m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Tek Rruga Joklin Persi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar+Post Parkimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete teknik te nje pallat...

690€ / muaj
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobiluar... - 130m2
Don Bosko - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine 7 kateshe te mireadministruar me ashensor. A...

112,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 1+1 Me Plani... - 67m2
Pallati me Shigjeta - Bajram Curri

Tek Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertese 7 kateshe te mireadminist...

154,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1 Se Bashku Me... - 92m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID , Shitet Super Apartament !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 92 m2 dhe siperfaqe neto 84 m2, ndodhet n...

105,000€
Cmim i diskutueshem
Perballe News24, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perf... - 89m2
Ali Demi - Rruga Aleksander Marteli

Perballe News24, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me nje siperfaqe neto prej 88.81 m2, ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7...

1,500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

1,900€ / muaj

Ne Durres, Jepet Me Qira Vile 3-Kateshe Me Pamje Fantas... - 263m2
Durres - Rruga Martin Camaj

Ne Durres, Prane Unazes, Jepet Me Qira Vile 3-Kateshe Me Pamje Fantastike Te Qytetit!!! Vila organizohet ne 2 kate plus papafingo, me oborr me siperfa...

380€ / muaj

400€ / muaj

Tek Rrethrrotullimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira A... - 72m2
Sauk - Rruga Xhebrahimi

Tek Rrethrrotullimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pabanuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh...

365,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kavajes, Shitet Ambient Komercial I Investuar... - 276m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Shitet Ambient Komercial I Investuar!!! Ndodhet buze rruges kryesore, poshte poliklinikes nr9, super ambient komercial ne katin -1....

550€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nje Vil... - 125m2
Bulevardi i Ri - Rruga Gjon Mili

Tek Rruga Gjon Mili, Bulevardi i Ri, Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nje Vile Me Super Pamje!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4 kateshe,...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Perballe Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1 I Sapo Inve... - 75m2
Harry Fultz - Rruga Asim Vokshi

Perballe Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1 I Sapo Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 5 katesh ekzistues. Apartamenti eshte...

600€ / muaj
Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rru... - 60m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 11 katesh, te pajisur me ashensor. Me nje si...

450€ / muaj
Tek Rruga E Durresit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Afer... - 30m2
Qender - Rruga e Durrësit

Tek Rruga e Durresit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Shume Afer Qendres!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje godine 1 kateshe dhe ka nje siperfaqe net...

159,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Prokuroria E Tiranes, Shitet Apartament 2+1 Ne Nder... - 91m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Prokuroria e Tiranes, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 91m² nga te cilat siperfaqe neto 83m², siperfaqe e...

45,000€
Cmim i diskutueshem

49,000€

Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Perfekt Per Investim... - 33m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Perfekt Per Investim!!! Njesia ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9-katesh i vitit 2010 i mireadministruar. Me siper...

500€ / muaj
Tek Rruga E Dibres, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Ne N... - 86m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Rruga E Dibres, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Ne Ndertim Te Ri Dhe Prane Rruges!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 10 katesh, te paj...

500€ / muaj
Tek Kompleksi Contact, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per... - 65m2
Frigoriferi - Rruga Ramazan Bogdani

Tek Kompleksi Contact, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per Njesi Biznesi Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 7 katesh, te pa...

139,200€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar!!! - 116m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Ne Astir, Prane Bar Bohem Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 116 m2 dhe siperfaqe neto prej 10...

730,000€
Ne Selite, Shitet Vile 4 Kateshe Me Papafingo Ne Nje Z... - 673m2
Selita - Selitë, Tirana

Ne Selite, Shitet Vile 4 Kateshe Ne Nje Zone Ne Zhvillim E Siper !!! Vila ka kater kate dhe nje papafingo me nje siperfaqje totale te nderteses 673m2....

800€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna Parisit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi !!! - 104m2
Blv. Gjergj Fishta - Komuna e Parisit

Tek Rruga Komuna Parisit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe neto prej 99 m2....

370,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Lanasbregas, Shitet Vilë Ne Një Zonë Të Qetë Dhe Në... - 617m2
Ali Demi - Rruga Shaban Baxhaku

Ne Lanasbregas, Shitet Vilë Ne Një Zonë Të Qetë Dhe Në Zhvillim e Sipër!!! Vila ka tre kate me nje siperfaqje bruto prej 618m2., kati perdhe ka nje si...

350,000€
Ne Selite, Shitet Vile 3 Kateshe E Mobiluar Me Pamje Fa... - 355m2
Selita - Rruga Ilia Dilo Sheperi

Ne Selite, Shitet Vile 3 Kateshe E Mobiluar Me Pamje Fantastike Te Qytetit!!! Vila organizohet ne 3 kate oborr i sistemtuar me peme frutore dhe peme d...

700€ / muaj
Ne Laprake, Jepet Me Qira Super Vile 2 Kateshe E Invest... - 250m2
Laprake - Rruga Gjergj Legisi

Ne Laprake, Jepet Me Qira Super Vile 2 Kateshe E Investuar!!! Vila ka nje siperfaqe bruto prej 250m2. Mobilimi i viles eshte mjaft luksoz ku vlen te...

400€ / muaj
Tek Rruga Ferit Xhajko, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I... - 70m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Rruga Ferit Xhajko, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapoinvestuar Dhe I Pabanuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 4 kates...

115,000€
Ne Fresk, Prane Restorant Qesaraka, Shitet Apartament 2... - 121m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne Fresk , Prane Restorant Qesaraka , Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar !! Apartamenti me siperfaqe totale 121 m2, ndodhet ne katin e 3-te banim te...

1,800€ / muaj
Cmim i diskutueshem

2,000€ / muaj

Tek Ish-Ambasada Jugosllave, Jepet Me Qira Njesi Biznes... - 140m2
Rruga Durresit - Rruga Naim Frashëri

Tek Ish-Ambasada Jugosllave, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 2 kateshe te mireadministrua...

1,000€ / muaj
Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Spac... - 85m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Ne Rrugen Joklin Persi, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Space!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 8 katesh dhe organiz...

250€ / muaj
Cmim i diskutueshem

350€ / muaj

Tek Pallatet Çabej, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Fa... - 32m2
Yzberisht - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Yzberisht, Te Pallatet Çabej Jepet me Qira Ambient Biznesi !!! Ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqje 32 m2. Ambienti esh...

1,200€ / muaj

1,300€ / muaj

Tek Shallvaret, Perballe Tajvanit, Jepet Me Qira Ambien... - 110m2
Blloku - Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit

Te Shallvaret, Perballe Tajvanit, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Sapo Investuar!!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Ka nje s...

450€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Durresit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lo... - 30m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Tek Rruga e Durresit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ambjenti 1 katesh te mireadministrua...

600€ / muaj
Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 150m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 4 katesh dhe te pajisur me...

350€ / muaj
Ne Allias, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! - 73m2
Allias - Rruga Njazi Meka

Ne Allias, Prane BigMarket, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues, pa ashensor. Apa...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Mangalem 21, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Post P... - 75m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne Ali Demi, Tek Mangalem 21, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim!!! Apartamenti me siperfaqe 75 m² ndodhet ne katin e 4...

400€ / muaj
Tek Ish Parku Autobuzave, Jepet Me Qira Ambient Per Zyr... - 91m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku Autobuzave, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh, te pajisur me ashe...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobil... - 102m2
Myslym Shyri - Rruga Islam Alla

Ne Myslym Shyri, Prane Shkolles "Konferenca e Pezes", Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallat...

96,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! - 32m2
Selvia - Rruga Xhemal Tafaj

Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar, te pajisur me ashenso...

165,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion... - 105m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh, te pajisur me ashensor. Ka...

4,500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Jordan Misja, Jepen Me Qira Dy Vila Per Banim... - 1000m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Tek Rruga Jordan Misja, Jepen Me Qira Dy Vila Per Banim Ose Biznes!!! Vilat jane te organizuara me oborr te perbashket. Vila e pare organizohet ne tre...

350€ / muaj
Ne Qesarake, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Pabanuar Me... - 95m2
Fresku - SH54

Ne Qesarake, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Pabanuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh, te pajisur me ashensor dhe k...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Durresit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 Ne... - 110m2
Rruga Durresit - Rruga Mihal Duri

Tek Rruga e Durresit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 7 katesh te mireadministruar d...

165,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Kompleksit Grand , Shitet Apartament 3+1+2, Munde... - 146m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Prane Kompleksit Grand, Ne Rrugen "Todi Shkurti", Shitet Apartament 3+1+2 Mundesi E Mire Investimi !!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te n...

200,000€
Tek Shkolla E Baletit, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per... - 75m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe ka nj...

530,000€
Cmim i diskutueshem

550,000€

Ne Astir, Shitet Njesi Biznesi Me Super Lokacion !!! - 336m2
Unaza e Re - Rruga Aleksandri i Madh

Ne Astir, Shitet Njesi Biznesi Me Super Lokacion!!! Ambienti ka siperfaqe 336m² nga te cilat 256m² eshte njesi biznesi dhe 80m² jane garazhet te cilat...

2,300€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Super Lokacion... - 336m2
Unaza e Re - Rruga Aleksandri i Madh

Ne Astir, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Super Lokacion!!! Ambienti ka siperfaqe 336m² nga te cilat 256m² eshte njesi biznesi dhe 80m² jane garazhet t...

15,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Avid, Shitet Garazh Ne Ndertim Te 2023!!! - 29m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Te Rezidenca AVID, Shitet Garazh Ne Ndertim Te Ri!!! Garazhi ndodhet ne nje ndertim te ri, i vitit 2023. Garazhi ka siperfaqe bruto 29,38m2 dhe neto 1...

1,000€ / muaj
Prane Kristal Center, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 200m2
Komuna e Parisit - Rruga Hasan Alla

Prane Kristal Center, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 8 katesh te mireadmini...

2,500€ / muaj
Tek Ambasador 3, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Loka... - 115m2
Stadiumi Air Albania - Rruga Dervish Hima

Tek Ambasador 3, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Ne Zone Elitare!!! Ambienti ndohet ne katin e 7 ne ndertesen e Ambasador 3, ne nje nga godinat me pres...

300€ / muaj
Ne Misto Mame, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!... - 42m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar, te pajisur me ashen...