E RE
90,000€
Tek Hipoteka, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Jug-Per... - 68m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Prane Hipotekes, shitet apartament 1+1, ne kompleks ndertim i vitit 2020. Kompleksi eshte me punime cilesore, shkalle me ndricim, ashensor cilesor, ka...

E RE
1,000€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Duplex Per Ambient Biznes... - 110m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, jepet me qira dublex me siperfaqe 110 m2 ne ndertim te vitit 2000. Ambienti eshte i rinovuar aktualisht qe nga punimet elektrike, hidr...

E RE
425,000€
Te 21 Dhjetori, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim Te... - 82m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Ne kompleksin "Tirana Garden Building" tek 21 Dhjetori, shitet ambient komercial me vendodhje shume te mire. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe...

E RE
104,000€

108,000€

Tek Farmacia 10 Shitet Apartament 2+1+2, Me Projekt Per... - 111m2
Farmacia 10 - Unaza

Ne Unaze tek kryqezimi i Farmacise nr 10, shitet apartament i sapo perfunduar 2+1+2 tualete me shume drite. Apartamenti eshte ne katin e 3-te ne nje p...

170,000€

172,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te... - 115m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek 21 Dhjetori ne Kompleksin "Tirana Garden Building" shitet apartament 2+1+2 me super vendndodhje. Apartamenti ndodhet ne katin 20 te nje pallati te...

148,000€

185,000€

Tek Rruga Fortuzi, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te... - 137m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Fortuzi

Ne Rrugen Fortuzi shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 103 m2 se bashku me nje ambient shtese 34 m2(njesi , me certifikate pronesie), ne katin e 1...

E RE
84,000€

89,000€

Shitet Apartamnet 1+1 Me Cmim Okazion Te Rruga Elbasani... - 94m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne fillim te Rruges se Elbasanit shitet apartament 1+1 me ambient gatimi te vecuar me siperfaqe 82 m2 neto ne katin e katert te nje pallati 10 katesh...

Ne Bllok Jepet Duplex Me Qira, Me Post Parkimi Te Perfs... - 225m2
Blloku - Rruga Margarita Tutulani

Ne Bllok, tek rruga Margarita Tutulani jepet Duplex me qira, ne katin 6 te pallati 8 katesh ndertim i vitit 2002 te mirembajtur me ashensor bashke dhe...

E RE
110,000€
Te Materniteti Ri Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim T... - 110m2
Materniteti i Ri - Bajram Curri Boulevard

Prane Materniterit te Ri shitet apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, ndertim i vitit 2020 dhe shkalla me ndricim n...

115,000€
Te Materniteti Ri, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te... - 103m2
Materniteti i Ri - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit te Ri shitet apartament 2+1 ne katin e 7 ne nje pallat te ri, sebashku me 1 post parkimi te pershire ne cmim, ndertim i vitit 2020,...

90,000€
Shitet Apartament 1+1, Ne Rrugen Naim Frasheri !!! - 60m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Naim Frashëri

Ne rrugen Naim Frasheri, shitet apartament 1+1 ne katin e dyte banim ne nje ndertim te ri te vitit 2021 ne ndertese, 6-8-9 kateshe. Ndertimi ka punime...

76,000€

77,000€

Tek Shkolla E Bashkuar, Shitet Apartament 2+1 Me Orient... - 102m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Selaudin Bekteshi

Ne rrugen Niko Avrami shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati re ri me ashensor, te mirembajtur dhe me shensor dhe sistem sigurie. Apartamen...

96,000€
Shitet Apartament 1+1, Ne Rrugen Naim Frasheri !!! - 64m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Naim Frashëri

Ne rrugen Naim Frasheri, shitet apartament 1+1 ne katin e dyte banim ne nje ndertim te ri te vitit 2021 ne nje ndertese 6-8-9 kateshe. Ndertimi ka pun...

85,000€

88,000€

Ne Fresk, Shitet 2+1+ 2 I Mobiluar !!! - 124m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Muhamed Deliu shitet apartament 2+1+2 tualete i mobiluar, ne katin 2 teknik te nje pallati 5 katesh,ndertim i vitet 2018 i mirembajtur dhe s...

53,000€
Shitet Ambient Komercial, Tek Rruga E Dibres !!! - 31m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres, prane spitalit Nene Tereza shitet ambient komercial openspace me lartesi 5.20m. Ambienti eshte ne ndertim te vitit 2021, me fasade...

144,000€
Ne Rrugen E Dibres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim... - 219m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2021, Shitet Apartament 2+1+2, se bashku me verande me siperfaqe 110 m2. Ndertimi dallohet per pu...

105,000€

115,000€

Okazion! Tek Materniteti I Ri, Shitet Apartament 2+1+2... - 108m2
Brryli - Bajram Curri Boulevard

Prane Materniterit te Ri shitet apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri me ashensor, ndertim i vitit 2020. Apartamenti ka...

43,500€
Ne Ali Dem, Shitet Garsoniere Ne Ndertim Te Ri !!! - 47m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne Ali Dem shitet garsoniere ne katin 4 te nje pallati 6 katesh ne faze ndertimi. Ndertimi ka punime cilesire dhe bashkekohore me termoizolim, vetrata...

E RE
58,500€
Okazion Klerigu! Prane Qsut, Shitet Apartament 1+1 Me O... - 69m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 1+1,me cmim klerigu ne ndertim te ri te vitit 2020.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 teknik dhe ka organ...

54,000€

57,500€

Tek Fresku, Shitet Apartament 1+1 !!! - 82m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku, ne rrugen Sotir Caci shitet apartament 1+1 me siperfaqe te madhe ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh me ashensor dhe shkalle me ndricim n...

400€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Apartament 1+1 Me Qira!! - 75m2
Blv. Bajram Curri - Rruga Komuna e Parisit

Te fillim te rruges Komuna Parisit, prane lulishtes, jepet me qira Apartament 1+1 me ambjet gatimi te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje...

79,000€
Shitet Aparatment 2+1+2 Me Cmim Kleringu, Prane Qsut !!... - 93m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1 2 tualete me cmim klerigu ne ndertim te ri te vitit 2020 me 2 ashensor. Apartamenti ndodhet ne kati...

E RE
63,000€
Shitet Ambient Komercial Tek Brryli !!! - 39m2
Brryli - Rruga Arkitekt Sinani

Ne Zonen e Brrylit, ne ndertim te Vitit 2020 shitet ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me fasade xhami e cila te jep mundesi brandi...

E RE
300€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Komercial Tek Brryli !! - 39m2
Brryli - Rruga Arkitekt Sinani

Ne Zonen e Brrylit, ne ndertim te Vitit 2020 jepet me qira ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me fasade xhami e cila te jep mundesi...

82,000€
Ne Kinostudio, Shitet 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !... - 127m2
Kinostudio - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio, rruga Aleksander Mojsiu, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin 2 banim, ne nje pallat te ri ndertim i vitit 2012. Apartamenti ka or...

133,000€

137,000€

Ne Bulevardin Gjergj Fishta, Shitet Apartament 2+1+2 !!... - 111m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne Blv. Gjergj Fishta, ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 6 te nje pallati 9-katesh, ndertim i viteve te fundit te miremba...

E RE
133,000€

144,000€

Te Pazari Ri, Shitet Apartament 3+1+2 Me Mundesi Te Mir... - 115m2
Pazari i Ri - Rruga Beqir Luga

Ne Rrugen "Beqir Luga" shitet apartament 3+1+2 tualete ne katin e 3 te nje pallati me ashensor ndertim i vitit 2000.Apartamenti eshte nje mundesi inve...

E RE
113,500€

122,000€

Shitet Apartament 3+1+2 Per Investim Ne Rrugen E Kavaje... - 147m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes shitet apartament 3+1+2 tualete ne katin e 7 te nje pallati 12 katesh me ashensor. Pallati eshte ndertim i viteve te fundit, mund...

87,000€

90,000€

Në Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Të Rr... - 120m2
Yzberisht - Rruga Demneri

Ne rrugen Demneri ,ne Yzberisht shitet apartament 2+1+2 tutalete me siperfaqe 122 m2 ne katin 1 banim te nje pallati 8 katesh me ashensor.Apartanenti...

73,000€
Tek Selvia Shitet Apartament 1+1 Me Ambient Gatimi Te V... - 58m2
Selvia - Rruga Tafaj

Tek Selvia shitet shitet apartament 1+1 ne katin e 2 banim ne nje ndertim te ri te vitit 2020.Apartamenti eshte investuar totalisht qe nga patinimi,ly...

E RE
350€ / muaj
Ne Vasil Shanto, Jepet Me Qira Apartament 1+1 !!! - 68m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Jepet me qira apartament 1+1 tek Blloku Vasil Shanto, 68 m2, ne katin e 6-te te nje pallati ndertim i vitit 2005. Apartamenti eshte i organizuar si m...

E RE
62,000€
Prane Restorant Freskut Shitet Apartament 1+1 Me Siperf... - 79m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Prane Restorant Freskut shitet apartament 1+1+2 tualete ne katin e pare ne nje ndertim te vitit 2019 shume cilesor te mirembajtur me sistem sigurie 24...

E RE
260€ / muaj
Ne Fresk Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Post Parkimi !... - 120m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne rrugen e Dajtit jepet me qira apartament 3+1 dhe 1 post parkimi te perfshire ne cmim,ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh me ashensor deri ne katin...

E RE
150,000€

165,000€

Ne Blv.zogu Pare Shitet Apartament 2+1 Ne Rruge Kryesor... - 91m2
Qender - Zogu I Boulevard

Ne Blv. Zogu i Pare shitet apartament 2+1,ne katin e 6 te nje pallati ekzistues.Apartamenti ka nje vendodhje perfekte per investim pasi eshte ne rru...

69,000€

73,000€

Ne Fresk Shitet Apartament 3+1+2 I Pamobiluar !!! - 127m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ne rrugen Muhamed Deliu ,shitet apartament 3+1+2 tualete ,2 ballkone, pjeserisht i mobiluar ne katin e 2-te ,te nje pallati 5 katesh,me ashen...

E RE
68,000€

70,000€

Ne Fresk Ne Rrugen E Dajtit Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 116m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet apartament 2+1+2 tualete ,ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit 2017. Apartamenti eshte organizuar si me po...

400€ / muaj
Jepet Me Qira Apartamet 3+1+2 Tek Shkolla Baletit !!! - 105m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Ne rrugen Petro Nini Luarasi jepet me qira apartament 3+1+2 tualete ne katin e trete ne nje ndertim i vitit 2000.Apartamenti ka hyrje te dedikuar dhe...

E RE
42,000€

50,000€

Ne Rrugen Dalip Topi Shitet Apartament 2+1 !!! - 74m2
Fresku - Rruga Dalip Topi

Ne rrugen Dalip Topi shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje ndertese me 3 kate ndertim i vitit 2014 me hapesia per parkim vetem per banoret .Aparta...

65,000€

69,000€

Ne Fresk Shitet Apartament 3+1+2 Me Ambient Gatimi Te V... - 116m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fesk, ne rrugen e Teleferikut shitet apartament 3+1+2 tualete me ambient gatimi te vecuar, ne katin e 2 te nje pallati me ashensor, ndertim cilesor...

77,000€
Ne Rrugen E Dibres Shitet Apartament 2+1 Per Investim !... - 110m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen e Dibres shitet apartament 2+1 me planimeri te rregullt ne katin e 6 jo te fundit ne ndertim te vitit 2002.Apartamenti ndodhet fix ne rruge...

E RE
71,000€
Afer Qendres Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri+Pos... - 53m2
Selvia - Rruga Tafaj

Afer qendres shitet apartament 1+1 ne katim e 6 te pallati te ri ndertim i vitit 2019, punime shume cilesore cilesore dhe ashensor. Apartamenti eshte...

1,180€ / muaj

1,250€ / muaj

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Ne Blv. Bajram Curri I P... - 118m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Blv. Bajram Curri jepet me qira apartament 3+1+2 tualete dhe 2 ballkone ne katin 4 banim te pallati ndertim i vitit 2018 me 2 ashensor.Apartamenti...

920€ / muaj

1,100€ / muaj

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Ne Blv. Bajram Curri I P... - 92m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Blv. Bajram Curri jepet me qira apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone ne katin 4 banim te pallati ndertim i vitit 2018 me 2 ashensor.Apartamenti...

94,000€
Ne Astir Shitet Apartament 2+1+2 Ne Rruge Kryesore !!! - 116m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne rrugen Teodor Keko, prane Ozone, shitet apartament 2+1+2 tualete 2 ballkon ne katin e 2 banim te nje pallati 9 katesh te mirembajtur me ashensor nd...

600€ / muaj
Jepet Me Qira Kati I Pare Ne Vile !!! - 100m2
Medrese - Rruga Thanas Ziko

Ne rrugen Thanas Ziko jepet me qira kati i pare i nje vile me siperfaqe 100 m2 me hyrje te dedikuar.Ambientet jane te organizuara si me poshte; Sallon...

E RE
175,000€

196,000€

Shitet Papafingo Ne Rrugen E Dajtit Me Pamje Te Lire !!... - 196m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo ne katin e katert me sipefraqe 196 m2 se bashku me 2 poste parkimi dhe me sistem sigurie 24h.Apartamenti eshte in...

83,500€
Shitet Aparatment 2+1+2 Me Cmim Kleringu, Prane Qsut !!... - 98m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1 2 tualete me dritare me cmim klerigu ne ndertim te ri te vitit 2020 me 2 ashensor.Apartamenti ndodh...

130,000€

132,000€

Tek Selvia Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!! - 106m2
Selvia - Rruga Tafaj

Tek Selvia shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 5 banim ne nje ndertim te ri te vitit 2020 ku i gjithe apartameti rrethohet nga verande me siper...

Ne Rrugen Petro Nini Luarasi ,shitet Godine Me Vendndod... - 177m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Ne rrugen Petro Nini Luarasi ,shitet godine me 3 kate ,e cila eshte e pershtashme si per biznes dhe per banim ndertim i vitit 2000. Kati 1 me siperfaq...

390,000€
Tek Bulevardi Bajram Curri, Shitet Apartament 3+1+2 !!! - 167m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Bulevardin Bajram Curri shitet apartament 3+1+2 tualete dhe 3 ballkone ne katin 5 banim ne nje ndertim te vitit 2018 te miremenbajtur me 3 ashensor...

E RE
450€ / muaj
Te Kodra Diellit Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me 1 Pos... - 115m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra Diellit , ne rrugen Rrapi Hekali jepet me qira apartament 2+1 me 1 post parkimi te perfshire ne cmim ,ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh t...