260€ / muaj
Prane Condor Center, Jepet Me Qira Apartamet 1+1 !!! - 63m2
Rr. e Kavajes - Rruga Kongresi i Lushnjes

Me rrugen Kongresi Lushnjes, prane Condor Center, jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim si me p...

57,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar !... - 56m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, Ne rrugen Rrapo Hekali, prane Big Market, shitet apartament 1+1, ne katin e dyte banim te nje pallati 5 katesh ndertim i 2018. Apa...

65,700€
Ne Rezidencen Euro 3D, Shitet Apartament 1+1 Me Orienti... - 71m2
Selita - Rruga Hasan Vogli

Ne rrugen Hasan Vogli, shitet apartament 1+1 ne Rezidence, ndertim i vitit i 2020 shume cilesor dhe i mirembajtur. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te...

99,900€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 89m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 6 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi...

91,800€
Prane Qsut, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!... - 99m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri, te vitit 2021 shume cilesor ku struktura e nderteses ka organizim te ve...

133,800€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 95m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin 6 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi n...

101,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim... - 84m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1 ne katin 2 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi ne objekt b...

E RE
95,000€
Prane Shkolles Vasil Shanto, Shitet Apartament 2+1 I Mo... - 68m2
Vasil Shanto - Rruga Viktor Eftemiu

Prane shkolles Vasil Shanto, shitet apartament 2+1 ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka siperfaqe 67.8 m2 me certifikate pronesie...

122,300€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 102m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin 2 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi n...

E RE
800€ / muaj
Prane Shkolles Baletit, Jepet Me Qira Kati 2 I Nje Vile... - 160m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit, jepet me qira kati i 2 te i nje vile me siperfaqe 160 m2. Apartamenti ka organizim si me poshte; koridori ku behet shpernda...

76,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar !!! - 87m2
Laprake - Rruga Pandi Dardha

Ne Laprake, tek rruga Pandi Dardha, shitet apartament 2+1 me katin e 3 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe o...

E RE
500€ / muaj
Tek Kompleksi Kontakt, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me... - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin Kontakt, jepet me qira apartament 2+1+2 tualete, me siperfaqe apartamenti 102 m² dhe 123 m2 verande, ne katin e 5-te te...

E RE
49,000€
Prane Qsut, Shitet Dublex Ne Ndertim Te Ri !!! - 39m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet Apartament me lartesi 4,60 m dhe sipefaqe 39 m2 te pershatshme per ndarje te ambientit ne Dublex me lartesi secil...

64,000€
Tek Xhamlliku, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !... - 69m2
Xhamlliku - Xhamlliku

Shitet Apartament 1+1 ne zonen e Xhamllikut, tek ish Profarma, ne Ndertim te Vitit 2021. Apartamenti organizohet si me poshte; koridori, tualeti qendr...

112,500€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim... - 110m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen Kavajes, Prane Fabrikes se Birres dhe Spitalit Amerikan 3, Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne katin e 9 te nje pallati te ri ,shume te mire...

E RE
47,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 78m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne Fresk, shitet apartament 1+1 ne katin e 2 banim te nje pallati 5 katesh ne nje kompleks ndertim i vitit 2021. Apartamenti ka organizim si me poshte...

330€ / muaj
Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Papafingo !! - 85m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Prane Pazarit te Ri, ne rrugen Qemal Stafa jepet me qira papafingo ne katin e 3-te te nje vile ndertim i vitit 2007. Apartamenti ka organizim si me po...

2,200€ / muaj
Ne Rrugen E Kavajes, Jepet Me Qira Ambient Komercial N... - 170m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen Kavajes, prane Spitalit Amerikan 3, jepet me qira ambient komercial openspase ne katin 2 teknik te nje pallati te ri shume cileror ndertim i...

E RE
9€ / muaj
Prane Spitali Amerikan 3, Jepet Ambient Me Qira Me Post... - 2970m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, parne Spitalit Amerikan 3, jepet ambient me qira me siperfaqe 2970 m2, me cmim 8.5 euro neto/per m2, ne ndertim te ri te vitit 20...

96,000€
Ne Kinostudio, Tek Rezidenca Delta Shitet Apartament 2+... - 107m2
Kinostudio - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne rrugen Aleksander Mojsiu, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 4 ne nje ndertim te vitit 2021 shume cilesore dhe me 2 ashensore. Kjo rezidenc...

91,000€
Tek Xhamlliku, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri !... - 99m2
Xhamlliku - Xhamlliku

Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Xhamllikut, tek ish Profarma, ne ndertim te ri te vitit 2021 shume cilesor. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe...

126,000€
Cmim i diskutueshem

137,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 111m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Prane kompleksit Delijorgji, ne "Bulevardin Gjergj Fishta", ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 ne katin e 6 te nje pallati 9-katesh te mirembaj...

123,000€
Tek Xhamlliku, Shitet Apartament 3+1 Ne Ndertim Te Ri !... - 134m2
Xhamlliku - Xhamlliku

Shitet Apartament ne zonen e Xhamllikut, tek ish Profarma 3+1+2 tualete +2 ballkone ne katin e 6-te banim ne nje ndertim te ri te vitit 2021. Apartame...

85,000€
Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartamet 2+1 I Mobil... - 72m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Shkolles se Baletit, ne rrugen Shyqyri Ishmi shitet apartament 2+1 i mobiluar ne katin e 5-te dhe te rinovuar vitin e fundit. Apartamenti shitet...

Ne Fresk, Jepet Vile Me Qira !! - 550m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne rrugen Shefqet Kuka, jepet Vile me qira, me oborr me siperfaqe 550 m2 truall dhe siperfaqe te secilit kat nga 147 m2 me pus ne oborr, sistem suguri...

E RE
109,000€

122,000€

Tek Brryli, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 122m2
Brryli - Rruga Endri Keko

Ne Zonen e Brrylit, shitet apartament 2+1+2 tualete + 2 ballkone, ne katin e 5 te nje ndetimi te ri te vitit 2020. Apartamenti ka organizim si me posh...

79,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Post Parkimi !! - 87m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Fresk, rruga Sotir Caci, shitet apartament 2+1 i mobiluar, bashke me 1 post parkimi ne nje pallat te ri ndertim te vitet 2017. Apartamenti ndodhet...

E RE
1,500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Blv.zhan D.ark Jepet Me Qira Apartamet 3+1 I Mobilua... - 144m2
Blv. Zhan D'Ark - Rruga Johan Fon Han

Ne Bulevardin Zhan D'Ark jepet me qira apartament 3+1+2 tualete +2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin 3 banim te nje pallati ndertim i vitit 2005...

E RE
136,500€
Cmim i diskutueshem
Prane Kompleksit Kontakt, Shitet Apartament 2+1 Me Orie... - 105m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane Kompleksit "Kontakt", Shitet Apartament 2+1 ne katin e dyte teknik ne nje pallat shume te mirembajtur, ndertim i vitit 2009. Apartamenti ka orga...

600€ / muaj
Tek Pazari I Ri, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Sipe... - 145m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Prane Pazarit te Ri, jepet me qira apartament 3+1+2 tuale+depo+2 ballkone ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh ndertim i viteve te fundit me ashensor...

160,000€

185,000€

Tek Rruga Fortuzi, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te... - 137m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Fortuzi

Ne Rrugen Fortuzi, shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 103 m2 se bashku me nje ambient shtese 34 m2(njesi , me certifikate pronesie), me cmim ref...

E RE
310,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Blv.zhan D"ark Shitet Apartamet 3+1+2 I Mobiluar !!... - 144m2
Blv. Zhan D'Ark - Rruga Johan Fon Han

Ne Bulevardin Zhan D'Ark shitet apartament 3+1+2 tualete +2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin 3 banim te nje pallati ndertim i vitit 2005 me 4 as...

E RE
97,900€
Tek Hipoteka, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Jug-Per... - 68m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Prane Hipotekes, shitet apartament 1+1, ne kompleks ndertim i vitit 2020. Kompleksi eshte me punime cilesore, shkalle me ndricim, ashensor cilesor, ka...

E RE
1,000€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Duplex Per Ambient Biznes... - 110m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, jepet me qira dublex me siperfaqe 110 m2 ne ndertim te vitit 2000. Ambienti eshte i rinovuar aktualisht qe nga punimet elektrike, hidr...

E RE
425,000€
Te 21 Dhjetori, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim Te... - 82m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Ne kompleksin "Tirana Garden Building" tek 21 Dhjetori, shitet ambient komercial me vendodhje shume te mire. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe...

183,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te... - 115m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek 21 Dhjetori ne Kompleksin "Tirana Garden Building" shitet apartament 2+1+2 me super vendndodhje. Apartamenti ndodhet ne katin 20 te nje pallati te...

E RE
84,000€

89,000€

Shitet Apartamnet 1+1 Me Cmim Okazion Te Rruga Elbasani... - 94m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne fillim te Rruges se Elbasanit shitet apartament 1+1 me ambient gatimi te vecuar me siperfaqe 82 m2 neto ne katin e katert te nje pallati 10 katesh...

Ne Bllok Jepet Duplex Me Qira, Me Post Parkimi Te Perfs... - 225m2
Blloku - Rruga Margarita Tutulani

Ne Bllok, tek rruga Margarita Tutulani jepet Duplex me qira, ne katin 6 te pallati 8 katesh ndertim i vitit 2002 te mirembajtur me ashensor bashke dhe...

144,000€
Ne Rrugen E Dibres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim... - 219m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2021, Shitet Apartament 2+1+2, se bashku me verande me siperfaqe 110 m2. Ndertimi dallohet per pu...

90,000€
Shitet Apartament 1+1, Ne Rrugen Naim Frasheri !!! - 60m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Naim Frashëri

Ne rrugen Naim Frasheri, shitet apartament 1+1 ne katin e dyte banim ne nje ndertim te ri te vitit 2021 ne ndertese, 6-8-9 kateshe. Ndertimi ka punime...

76,000€

77,000€

Tek Shkolla E Bashkuar, Shitet Apartament 2+1 Me Orient... - 102m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Selaudin Bekteshi

Ne rrugen Niko Avrami shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati re ri me ashensor, te mirembajtur dhe me shensor dhe sistem sigurie. Apartamen...

96,000€
Shitet Apartament 1+1, Ne Rrugen Naim Frasheri !!! - 64m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Naim Frashëri

Ne rrugen Naim Frasheri, shitet apartament 1+1 ne katin e dyte banim ne nje ndertim te ri te vitit 2021 ne nje ndertese 6-8-9 kateshe. Ndertimi ka pun...

E RE
65,000€

67,000€

Tek Fresku, Shitet Ambient Komercial !! - 35m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Tek Fresku ne rrugen Shefqet Kuka, shitet ambient komercial me siperfaqe 35.10 m2 ne katin e pare te nje pallati ndertim i vitit 2007. Ambienti eshte...

43,500€
Tek Tregu Elektrik, Shitet Garsoniere Ne Ndertim Te Ri... - 46m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne rrugen Kole Popa, prane Tregut Elektrik, shitet garsoniere ne katin 4 te nje pallati 6 katesh ne faze ndertimi dhe gati eshte ne perfundim te rifin...

E RE
63,000€
Shitet Ambient Komercial Tek Brryli !!! - 39m2
Brryli - Rruga Arkitekt Sinani

Ne Zonen e Brrylit, ne ndertim te Vitit 2020 shitet ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me fasade xhami e cila te jep mundesi brandi...

E RE
300€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Komercial Tek Brryli !! - 39m2
Brryli - Rruga Arkitekt Sinani

Ne Zonen e Brrylit, ne ndertim te Vitit 2020 jepet me qira ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me fasade xhami e cila te jep mundesi...

E RE
137,000€

144,000€

Te Pazari Ri, Shitet Apartament 3+1+2 Me Mundesi Te Mir... - 115m2
Pazari i Ri - Rruga Beqir Luga

Ne Rrugen "Beqir Luga" shitet apartament 3+1+2 tualete ne katin e 3 te nje pallati me ashensor ndertim i vitit 2000.Apartamenti eshte nje mundesi inve...

E RE
150,000€

165,000€

Ne Blv.zogu Pare Shitet Apartament 2+1 Ne Rruge Kryesor... - 91m2
Qender - Zogu I Boulevard

Ne Blv. Zogu i Pare shitet apartament 2+1,ne katin e 6 te nje pallati ekzistues.Apartamenti ka nje vendodhje perfekte per investim pasi eshte ne rru...

90,000€

94,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Rruge Kryesore !!! - 116m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne rrugen Teodor Keko, prane Ozone, shitet apartament 2+1+2 tualete 2 ballkon ne katin e 2 banim te nje pallati 9 katesh te mirembajtur me ashensor nd...

600€ / muaj
Jepet Me Qira Kati I Pare Ne Vile !!! - 100m2
Medrese - Rruga Thanas Ziko

Ne rrugen Thanas Ziko jepet me qira kati i pare i nje vile me siperfaqe 100 m2 me hyrje te dedikuar.Ambientet jane te organizuara si me poshte; Sallon...

E RE
119,000€
Prane Restorant Freskut, Shitet Duplex Me Pamje Te Lir... - 143m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Prane Restorant Freskut, shitet Duplex ne katin e katert ne nje ndertim te vitit 2019 shume cilesor te mirembajtur me sistem sigurie 24h dhe ashensor...