Ne Mullet, Shitet Toke Buze Rruges Kryesore !!! - 3560m2

Unfurnished

534,000€

450,000€

  • Tirana–Elbasan Highway
  • 143

Property Description

REFED676243 - Ne Mullet , Toke Ne Shitje , Buze Rruges Kryesore !!!Shitet toke me siperfaqe 3560m2 dhe eshte ideale per investim si ndertim kapanoni,magazine,komplekse sportive etj . Ndodhet ne afersi te rruges kryesore. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 3560m2
Status
Active
Property Type Premium
Floor 0
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Tirana–Elbasan Highway
Construction Year 0
Total Building Floors 0

Features

Mortgage

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

510,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Farke, Shitet Toke Shume Afer Me Rrugen Kryesore!!! - 5100m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Farkë

Ne Farke, Shitet Toke, buze rruges dytesore dhe shume afer me rrugen kryesore !!! Toka eshte me siperfaqe 5100 m2 dhe eshte ideale per investim si nde...

530,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion!!! Ne Farke, Shiten Tre Vila Me Pamje Fantastik... - 1000m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Pjeter Budi

OKAZION!!! Ne Farke Shiten Tre Vila Me Pamje Fantastike + 1350 M2 Truall! Vilat ndodhen ne zonen e Farkes, prane liqenit, zone e cila karakterizohet n...