Për Qira
450€ / muaj
Apartament 2+1 - 112m2
Myslym Shyri - Rruga Islam Alla

Ne rrugen Myslym Shyri jepet me qira apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor d...

Për Shitje
190,000€
Apartament 2+1 - 111m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Prane zones se Myslym Shyrit, shitet nje apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te 2018. Organizohet si me poshte: Salloni i...

Për Qira
350€ / muaj
Apartament 2+1 - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Te Drejtoria e Policise jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me cdo gje bashkohore. Apartamenti ndodhet ne kati e 4-te...

Për Qira
450€ / muaj
Apartament 2+1 - 112m2
Myslym Shyri - Rruga Islam Alla

Jepet super apartament 2+1+2 ne zonen e myslym shyrit, rruga Islam Alla ne nje pallat te 10-viteve te fundit ne katin e 6 me ashensor. Zona ne te cil...

Për Qira
400€ / muaj
Apartament 2+1 - 75m2
Myslym Shyri - Rruga Vangjush Furxhi

Jepet apartament 2+1 ne zonen e myslym shyrit, ne rrugen Vangjush Furrxhi ne pallat ekzistues ne katin e 4 pa ashensor e sapo investuar me kushte bash...

Për Qira
400€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament Komod 2+1 , I Rikonstruktuar... - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje Pallati 5 katesh, me Siperfaqe...

Për Shitje
144,000€
Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Orga... - 110m2
Myslym Shyri - Rruga Mujo Ulqinaku

Rruga Mujo Ulqinaku, pranë zonës së Myslym Shyrit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete të 2-ja tualetet janë me dritare, me hapsira të bollshme...

Për Qira
300€ / muaj
Tek Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Zo... - 83m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Tek Myslym Shyri jepet me qera apartament 2+1 , i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje Pallati 7 katesh te mireadministruar, me ashensor...