Për Qira
350€ / muaj
Vasil Shanto, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Plus Guzhin... - 93m2
Komuna e Parisit - Rruga Jusuf Vrioni

Në rrugën Suljaman Delvina prane Espreso Bar, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalish...

Për Shitje
88,000€
Apartament 2+1 - 106m2
Komuna e Parisit - Rruga Isuf Elezi

Ne Rrugen Isuf Elezi, 200 m nga Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re, shitet Apartament 2+1, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. A...

Për Shitje
110,000€
Apartament 2+1 - 120m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne krahe te Kristal Center, tek pallatet e arabit shitet apartament 2+1 me siperfaqe 120m2 bruto, ne katin e 5 te nje pallati me ashensor. Apartamenti...

Për Qira
800€ / muaj
Apartament 2+1 - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne Komunen e Parisit, ne nje objekt te ri jepet super aparament me qira i sapo areduar me arkitekt. Apartamenti organizohet ne koridor i cili ben shp...

Për Shitje
130,000€
Apartament 2+1 - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Komuna e Parisit, ne rrugen Tish Dahia, tek njeri nga pallatet me cilesor te zones, shitet super apartament 2+1, ne katin e 4 te banimit te nje pa...

Për Qira
370€ / muaj
Apartament 2+1 - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Liman Kaba

Ne Komunen e Parisit, tek Kompleksi Dinamo, ne rrugen Liman Kaba, jepet me Qira Apartament 2+1, ne katin e 3 te nje Pallati te ri, me ashensor. Aparta...

Për Qira
390€ / muaj
Apartament 2+1 - 107m2
Komuna e Parisit - Rruga Liman Kaba

Ne Komunen e Parisit, tek Kompleksi Dinamo, ne rrugen Liman Kaba, jepet me Qira Apartament 2+1, ne katin e 3 te nje Pallati te ri, me ashensor. Aparta...

Për Shitje
175,000€
Apartament 2+1 - 168m2
Komuna e Parisit - Rruga Hasan Alla

Pallati ndodhet prane qendres Kristal dhe ka dalje ne Unazen e Madhe dhe rruget kryesore te lagjes Komuna e Parisit. Apartamenti eshte super elegant d...

Për Qira
400€ / muaj
Prane Kompleksit Kika 2 Jepet Apartament 2+1 Me Qira! - 87m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek kompleksi Kika 2 ne Komunen e Parisit jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti organizohet ne 2 dhome gjumi, salloni , zona e gatimit, 1 tualet...