Për Shitje
210,000€
Apartament 3+1 - 127m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Prane Drejtorise se Policise, rruga "Sami Frasheri", shitet apartament 3+1 ne katin e 6 te banimit te nje pallati te ri dhe cilesor. Apartamenti es...