Për Shitje
88,000€
Apartament 2+1 - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, me orientim Perendim. Apartam...

Për Shitje
80,000€
Apartament 2+1 - 87m2
Ali Demi - Ali Demi

Shitet apartment 2+1 ne hyrje te rruges Ali Demi me sakte tek tyneli i pare qe lidhet rruga Ali Demi me Tregun Elekrik. Ambjenti ka orientim jug cka d...

Për Qira
120€ / muaj
Apartament 2+1 - 82m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Ne rrugen Mihal Grameni,fare prane Qytetit Studenti jepen ambiente me qira ne nje apartament 2+1+3 ne katin e katert te nje pallati ndertim i vitit...

Për Shitje
77,000€
Apartament 2+1 - 82m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Ne rrugen Mihal Grameno,fare prane Qytetit Studenti shitet apartament 2+1+3 ne katin e trete te nje pallati shtate katesh ndertim i vitit 1996, m...

Për Shitje
75,000€
Apartament 2+1 - 79m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Ne rrugen Mihal Grameno ,prane Qytetit Studenti shitet apartament 2+1 ne katin e trete te nje pallati 7 katesh ndertim i vitit 1996,mundesi shume e...

Për Shitje
69,000€
Apartament 2+1 - 103m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Kompleksin Rezidencial Mangalem 21!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me as...

Për Shitje
75,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 ! - 117m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne rrugen Idriz Dollaku shitet apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe ka s...