Tek Fusha Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2, Planimetri E Rregullt Dhe Orientim Perfekt !!! - 107m2

E pa mobiluar
139,000€

  • Rruga Beniamin Kruta
  • 134
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB647531 - Tek Fusha Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt Dhe Orientim Perfekt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim te nje ndertimi 12 katesh aktualisht ne faze grope, me siperfaqe totale 107.2 m2 dhe organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen e gjumit matrimoniale me tualet te dedikuar me dalje ne ballkon, dhome femijesh dhe nje tualet tjeter qe aksesohet ne korridor. Disa nga benefitet e kompleksit jane: fasade e veshur me termoizolim, sistem kapot, dritare me dopjo xham me mbushje me gaz per minimizimin e zhurmave dhe termoizolim, izolim akustik ne ndarjet ndermjet apartamenteve dhe sistem kondicionimi multisplit . Oborri i brendshem eshte nje hapesire e plotesuar me stola dhe gjelberim. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 107m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Rruga Rruga Beniamin Kruta
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 12

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
120,000€
Okazion Kleringu! Tek Fusha Aviacionit, Shitet Apartame... - 96m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Beniamin Kruta

Okazion Kleringu! Tek Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt Dhe Orientim Perfekt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ba...

E RE
130,000€
Tek Zona E Ish Fushes Se Aviacionit, Shitet Apartament... - 97m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Tek ish Fusha e Aviacionit, ne nje kompleks te ri faze ndertimi karabina shitet apartament 2+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin...

E RE
500€ / muaj
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Jepet Apartament 2+1 Me Qir... - 83m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Ana Komnena

Tek Fusha e Aviacionit, Jepet me qIra apartament 2+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. Apatament...