Ne Lungomare Vlore, Shitet Apartament 2+1 Ne Nje nga Projektet Me Elitare !!! - 95m2

E pa mobiluar
304,000€

  • Vlorë County
  • 43
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB647524 - Ne Lungomare, Vlore Shitet Apartament 2+1 Ne Nje nga Projektet Me Elitare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje prej godinave 11 kateshe me siperfaqe totale 95.3 m2 dhe organizohet nga salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Pozicioni gjeografik I vendit ku do ndërtohet objekti karakterizohet nga një klimë mesdhetare me shumë diell, sidomos gjatë sezonit veror, duke ndikuar direkt në përzgjedhjen e materialeve të fasadës dhe zgjidhjes arkitekturore. Fasadat e objektit karakterizohen nga përdorimi I materialeve transparente të vetratave dhe fasades së xhamit, duke siguruar më shumë transparence me mjedisin e jashtëm. Dielli I tepërt I verës do të pengohet duke përdorur xham me faktor të lartë diellëzimi Low-E, si dhe hijezues vertikal. Në faqet pa dritare është parashikuar veshje me sistem fasadë të ventiluar me strukturë metalike dhe panele kompozit te tipit alpolic të bardhë. Në fasadat e katit përdhe janë përdorur vetrata transparente, duke krijuar një hapesire me te madhe drite dhe shikueshmerie. Ballkonet kanë parapet xhami transparent dhe përdorimi i hijezuesve të drurit i japin ambienteve të brendshme hapësirë dhe hijëzim në ditët e nxehta të verës. Përdorimi I disa elementeve të ndryshem në fasadë e bëjnë objektin të larmishëm në ngjyra e materiale. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 95m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Lungomare Vlore
Rruga Vlorë County
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 11

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

312,500€
Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 Perfekt Per Investim!... - 115m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 Perfekt Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor....

298,400€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 275m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 ka...

295,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Zogut Te Zi, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totali... - 174m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Hysni Gerbolli

Prane Zogut Te Zi, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 6 katesh me ashensor, nderti...