Cmim Kleringu !!! Tek Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! - 108m2

E pa mobiluar
140,000€

  • Rruga Simon Gjoni
  • 130
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB647489 - Cmim Kleringu !!! Tek Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje godine banimi dhe sherbimi 6,7,8,9,10 dhe 11 kat mbi toke me siperfaqe totale 107.75m2 dhe organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar dhe dalje ne ballkon, dhome femijesh me dalje ne ballkon dhe nje tualet tjeter qe aksesohet ne korridor. Kompleksi ofron hapesire rekreative, hapesire lojerash per femije dhe shume sherbime dhe facilitete ne nje komunitet te mire strukturuar. Kompleksi aktualisht eshte ne faze fillestare( grope) dhe parashikohet te perfundoje brenda nje afati 3 vjecar. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Rruga Rruga Simon Gjoni
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 11

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
120,000€
Okazion Kleringu! Tek Fusha Aviacionit, Shitet Apartame... - 96m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Beniamin Kruta

Okazion Kleringu! Tek Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt Dhe Orientim Perfekt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ba...

E RE
130,000€
Tek Zona E Ish Fushes Se Aviacionit, Shitet Apartament... - 97m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Tek ish Fusha e Aviacionit, ne nje kompleks te ri faze ndertimi karabina shitet apartament 2+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin...

E RE
500€ / muaj
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Jepet Apartament 2+1 Me Qir... - 83m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Ana Komnena

Tek Fusha e Aviacionit, Jepet me qIra apartament 2+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. Apatament...