Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartament 1+1, I Pa Banuar Me Pare !!! - 60m2

E mobiluar
430€ / muaj

  • Boulevard Kashar
  • 33
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB647486 - Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartament 1+1, I Pa Banuar Me Pare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati me ashensor dhe organizohet nga karridori i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dhomen e gjumit me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte i investuar totalisht me mobilim te kendshem dhe elektroshtepiake te reja dhe i pa banuar me pare nga qiramarres te tjere, Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit:+355674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Boulevard Kashar
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
350€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Misto Mame, Tek Pallatet Cabej, Jepet Me Qira Aparta... - 55m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Artin Basha

Ne Misto Mame, Tek Pallatet Cabej, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh, me ashen...

E RE
80,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !!! - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe totale 60 m2, siperfaqe neto 54 m2 ndodhet ne kati...

E RE
89,700€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Pagese Me Ke... - 66m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Pagese Me Keste!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje godine 5 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperf...