Cmim Okaziion!!! Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! - 124m2

E pa mobiluar
160,800€

  • Rruga e Elbasanit
  • 219
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB647463 - Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 123.7 m2 ,neto 110.7 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 7-katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me vete, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, dhome femijesh dhe tualeti i dites qe aksesohet ne korridor. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike etj. Apartamenti eshte ne faza perfundimtare dhe behet shume shpejt gati per banim. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 124m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 7

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

165,000€
Tek Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 Me 2 Pos... - 90m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Millosh Shutku

Te Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Cmim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5-katesh ndertim...

165,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te... - 105m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Skender Kosturi

Tek Bulevardi i Ri, Prane Burgut , Shitet Apartament 2+1+2 Me Strukture Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 105m² dhe siperfaqe neto 92m², ndod...

152,000€
Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 2+1 Ne Objekt Te Sapo... - 108m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 2+1 Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, me ashensor. Prona ka nj...