Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Te Rregullt, Ne Faze Perfundimtare !!! - 106m2

E pa mobiluar
101,000€

  • Rruga Lidhja e Prizrenit
  • 50
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB647426 - Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1, Planimetri Te Rregullt, Ne Faze Perfundimtare !!! Apartamenti ndodhet ne katin 6 banim dhe ka nje siperfaqe totale prej 106.23 m2 dhe organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimti, dhomen matrimoniale me dalje ne ballkon, dhome femijesh me dalje ne ballkon dhe nje tualet me dritare. Objekti vjen si nje risi e zones Me nje siperfaqe 5200 m2 apartamente banimi 800 m2 njesi sherbimi dhe 1200 m2 hapesire clodhese dhe kend lojrash per femije. Fasada e saj eshte projektuar me Tulle Billingham e cila eshte unike ne zone duke qene nje vlere e shtuar ne peisazhin e zones. Ndertimi ndodhet ne fazat perfundimtare dhe behet shume shpejt gati per banim. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Rruga Rruga Lidhja e Prizrenit
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 7

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
108,500€
Tek Kompleksi Univers City, Prane Qtu Shitet Apartament... - 121m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City, Prane QTU Shitet Apartament 2+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne faze perfundimi. Kompleksi...

E RE
96,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire !!! - 83m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, prane Auto Kalaja shitet apartament 2+1 me pamje te lire. Apartamenti me siperfaqe bruto 83.2 m2 , neto 73 m2 ndodhet ne katin e dyte te nj...

E RE
91,000€
Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Perfund... - 87m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Fazen Perfundimtare te Punimeve!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-banim ne nje nga godinat dhe organizohet...