Ne Rr. Dritan Hoxha, Kompleksi E 88, Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte !!! - 77m2

E pa mobiluar
117,500€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 130
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB647397 - Ne Laprake, Tek Kompleksi E88, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti eshte me siperfaqe totale 78.27m² dhe siperfaqe neto prej 67.30m², ndodhet ne katin e 5 banim te njeres prej godinave te kompleksit dhe organizohet nga korridori, salloni i ndenjes bashke me kendin e gatimit , me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Orientimi i ketij apartamenti eshte Perendim. Kompleksi eshte i organizuar me dy kate parkimi nentoke, kati perdhe dedikuar totalisht ambienteve te biznesit dhe mbi te zhvillohen 10 kate banimi. Disa nga benefitet e kompleksit jane: fasade e veshur me termoizolim, sistem kapot, dritare me dopio xham me mbushje me gaz per minimizimin e zhurmave dhe termoizolim, izolim akustik ne ndarjet ndermjet apartamenteve dhe sistem i pergatitur i ngrohjes qendrore. Oborri i brendshem eshte nje hapesire e plotesuar me stola dhe gjelberim, ne pjesen e pasme te kompleksit. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 77m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
118,200€
Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te R... - 79m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje objekti 7 katesh, te mireadministruar me ashen...

E RE
89,200€ / muaj
Ne Laprake, Tek Kompleksi Mivita, Shitet Apartament 1+... - 69m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Beniamin Kruta

Ne Laprake, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 9 katesh, me ashensor. Prona ka nje siper...

E RE
110,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender Te Sarandes, Shitet Super Apartament 1+1 Me O... - 71m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande, Prane Qendres, 10 minuta larg plazhit, Shitet Super Apartament 1+1 !!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te ri me...