Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! - 87m2

E pa mobiluar
96,000€

  • Rruga 29 Nëntori
  • 163
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB647384 - Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti me siperfaqe totale 87.3 m², ndodhet ne katin e katert te njeres prej godinave te kompleksit. Organizohet ne sallonin e bollshem te ndenjes se bashku me kendin e gatimit me vete, dhome matrimonale me tualet te dedikuar dhe dalje ne ballkon, dhe nje tualet tjeter qe aksesohet ne korridor. Orientimi i apartamentit eshte drejt Perendimit. Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranes, pozicioni i “New Entry Tirana” favorizon komunitetin e saj me akses te drejtperdrejte ndaj sherbimeve si: shkolla, spitale, qendra tregtare, transport urban, etj., ne nje rreze te afert prej 1 km. Brenda kesaj rrezeje, ne afersi me kompleksin, ndodhen 5 objekte arsimore si: shkolla 9-vjeçare, të mesme, kolegje dhe universitete. Prane “New Entry Tirana” ndodhen 3 objekte te sherbimit shendetesor si: spital, poliklinike dhe qender shendetesore. Hapesira rekreative dhe te gjelberta shtrihen ne siperfaqe dhe ne lartesi, duke mundesuar nje nderlidhje midis banimit, sherbimeve dhe qarkullimit. Per kete projekt eshte konceptuar nje zone perimetrale e gjelberuar qe siguron: privatesi, komfort, ventilim natyror dhe siguri. Siperfaqe rekreative dhe gjelberim 35% e hapesires. Qendrueshmeri dhe jetegjatesi ne projektim. Projektimi i qendrueshem eshte nje nder pikat e forta te zhvillimit te ketij Kompleksi, duke perdorur teknologji bashkekohore dhe standarde europiane me aplikimin e fasades dhe vetratave termike. Aktualisht, godina eshte ne faze grope. Per vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 87m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Rruga Rruga 29 Nëntori
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

119,000€
Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Verande !!! - 160m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Verande Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 8 katesh, me ashensor. Prona...

108,500€
Tek Kompleksi Univers City, Prane Qtu Shitet Apartament... - 121m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City, Prane QTU Shitet Apartament 2+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne faze perfundimi. Kompleksi...

96,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire !!! - 83m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, prane Auto Kalaja shitet apartament 2+1 me pamje te lire. Apartamenti me siperfaqe bruto 83.2 m2 , neto 73 m2 ndodhet ne katin e dyte te nj...