Tek Ish-Profarma, "TDT shpk" Shitet Super Apartament 4+1+3 Me Planimetri Perfekte, Ne Ndertim te Ri Gati Per Banim!!! - 161m2

E pa mobiluar

269,000€

253,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 62
  • 4 dhoma
  • 3 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB647292 - Tek Ish-Profarma, "TDT shpk" Shitet Super Apartament 4+1+3 Me Planimetri Perfekte, Ne Ndertim te Ri Gati Per Banim!!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 163.14 m2, siperfaqe neto 141.89 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 banim (te fundit) te nje pallati 8-katesh me 1 kat parkim nentoke. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, 4 dhoma gjumi nga cilat 2 jane me tualete te dedikuara dhe me ajrim natyral, 2 ballkone, garderope dhe tualeti qendror. Orientimi i apartamentiti eshte Jug- Lindje dhe Veri- Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 161m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 4+1
Kati 8
Zona Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

262,600€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 184m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje godine 8 kateshe, me 2 as...