Tek Rruga e Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte, Gati Per Banim !!! - 109m2

E pa mobiluar
262,000€

  • Rruga Mahmut Fortuzi
  • 100
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB647289 - Tek Rruga e Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte, Gati Per Banim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati 12 katesh te mireadministruar me dy ashensore me siperfaqe totale 109.3m2 dhe organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen nga salloni i ndenjes me kendin e gatimit me vete me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar po me dalje ne ballkon, dhome femijesh dhe nje tualet tjeter kryesor. Vihet re nje supercilesi punimesh duke filluar nga fasada e jashtme nderthurur midis sistemit kapot dhe fasades se ventiluar per nje termoizolim perfekt, dritare dopio xham plastike, instalimet elektrike dhe hidraulike te markave prestigjoze, hidrosanitare inkaso, instalimet per kondicionim qendror etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti fare prane qendres eshte nje nga pikat e forta cka i mundeson te gjitha facilitetet e mundshme duke e bere kete apartament mjaft te favorshem si per banim por edhe per investim. Per nje vizite ne prone dhe per me shume informacion na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 109m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga Mahmut Fortuzi
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 12

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

215,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 108m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10...

257,500€
Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacio... - 75m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe neto...

Prane Liqenit, Shitet Super Apartament Luksoz 2+1 I Sap... - 110m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Liqeni i Thate

Midis zones se kopshtit Zoologjik dhe Liqenit te Thate, shitet super apartament 2+1 luksoz me strukture te rregullt dhe i sapo investuar totalisht. A...