Prane Spitalit Amerikan 2, Shitet I Gjithe Kati -1 Me 45 Poste Parkimi !!! - 1394m2

E pa mobiluar
940,000€

  • Rruga Lluke Kacaj
  • 40

Përshkrimi i pronës

REFZB647251 - Prane Spitalit Amerikan 2, Shitet I Gjithe Kati -1 Ne Total 45 Poste Parkimi. Siperfaqe totale e katit -1 eshte 1394 m2 e pershtatshme per 45-46 poste parkimi ne nje pallat te ri ne faze perfundimtare te ndertimit ku ne fakt kati i parkimit eshte funksionale per perdorim edhe ne kete faze. Zona ne te cilen ndodhet objekti ka nje kerkese te larte per parkim te automjeteve dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi per parkime me pagese mujore ose me ore qendrimi. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 1394m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Garazh
Kati 0
Zona Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Rruga Rruga Lluke Kacaj
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 8

Tipare

Garazh Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

2,000€ / muaj
Prane Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira I Gjithe Kati... - 1394m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Lluke Kacaj

Prane Spitalit Amerikan 2 Jepet Me Qira I Gjithe Kati -1 Ne Total 45 Poste Parkimi. Siperfaqe totale e katit -1 eshte 1394 m2 e pershtatshme per 45-4...