Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 2+1+2, me Planimetri & Orientim Perfekt!!! - 126m2

E pa mobiluar
278,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 50
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB647246 - Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 2+1+2 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 banim te nje kompleksi te ri ne faze ndertimi me siperfaqe totale 126.40 m2 dhe organizohet nga korridori i cili ben shperdarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar me dalje ne ballkon, dhome femijesh me dalje ne ballkon dhe nje tualet tjeter kryesor . Lion Residence 2 eshte nje projekt multifunksional shume afer qendres se qytetit me nje fasade teresisht ekologjike dhe te gjelberuar. Pozicionimi i kompleksit prane rruges kryesore e ben lehtesisht te aksesueshem dhe te pershtatshem si per investim ashtu edhe per banim. Zona ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartamenti ka orientim Lindje cka i mundeson ndricim natyral gjate pjeses me te madhe te dites. Organizimi i brendshem eshte si me poshte: salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi po me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjencine Imobilare The Right Deal ne numrin +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 126m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 11
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 34

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
155,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament... - 95m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Ri !! Apartamenti me siperfaqe totale 94.49 m2, ndodhet ne katin e 3-te te...

185,000€
Cmim i diskutueshem

187,000€

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Verand... - 125m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Androkli Kostallari

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Me Verande!! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te vitit 2005 me ashensor ne katin e 7 dhe ka nje sipe...

154,000€
Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Plan... - 96m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti disponon siperfaqe totale 96.4m2 dhe neto 79.6m2 dhe ndodhet...