Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !!! - 168m2

E pa mobiluar
227,000€

  • Rruga Viena
  • 98
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB647232 - Tek Kompleksi Xheluks, ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Austriake shitet super apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe bruto 168.05 m2 ,neto 143.9 m2 ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 7-katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi me tualet te dedikuar, dhe 2 dhoma te tjera gjumi dhe nje tualet kryesor. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje cka ben te ket diell dhe drite pjesen me te madhe te dites. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike etj. Apartamenti eshte ne faza perfundimtare dhe behet shume shpejt gati per banim. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 168m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Rruga Rruga Viena
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 7

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
257,500€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacio... - 101m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Pjeter Budi

Ne Rrugen e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion dhe Orientim Perfekt!!! Prona eshte e ndare ne apartament 2+1 dhe garsoniere, secila me hyrje...

217,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apa... - 170m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 169.28m² dhe siperfaqe neto 14...

770,000€
Cmim i diskutueshem

795,000€

Tek Downtown One, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Pamj... - 220m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga e Elbasanit

Ne Kryqezimin e Rruges se Elbasanit Me Bulevardin Bajram Curri, Ne Zemer Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete + Depo + Dy Ballkone Tek Do...