Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesire Te Bollshme, Ideale Per Banim Dhe Investim !!! - 74m2

E pa mobiluar
88,000€

  • Boulevard Kashar
  • 81
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB647186 - Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 me hapesire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe bruto 74.40m2 dhe siperfaqe neto 64.60m2, ndodhet ne katin e 4-te nje kompleksi, objekt banimi 7-10 kate me 2 kate parkim nentoke .Orientimin e ka Jug. Ne Kompleks jane thuajse ne perfundim punimet e fasades se jashtme dhe aktualisht eshte ne faze suvatimi. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me fasade te ventiluar, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham termike te pajisura me grila, hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit te cilat do te kryhen nga Shoqeria "Urban Planning & Development shpk. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 74m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Boulevard Kashar
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

70,000€
Ne Misto Mame, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim... - 59m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, Shitet Apartament 1+1 ideal per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Organizi...

400€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organiz...

92,300€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesire Te Bollshme... - 77m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Apartament 1+1 me hapesire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe bruto 76.90m2 dhe siperfaqe neto 66.80m2,...