Ne Laprake, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient Open-space Ideale Per Biznes !!! - 110m2

E pa mobiluar
900€ / muaj

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 60

Përshkrimi i pronës

REFZB647123 - Ne Laprak, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient Open-space Ideale Per Biznes. Prona ka siperfaqe totale 110 m2 dhe i organizuar ne nje ambient openspace me 1 tualet dhe ka funksionuar prej shume vitesh si biznes pjese kembimi per makina. Ambienti eshte me fasade xhami e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin qe do te zhvilloni. Zona eshte mjaft e kerkuar per pozicionin qe ka dhe do te ishte nje ambient ideal per biznese te tjera si klinika dentare, mjekesore, zyra projektimi, wester union, etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

880€ / muaj

900€ / muaj

Tek Rruga Hoxha Tahsim, Jepet Me Qira Ambient Komercial... - 70m2
Hoxha Tahsim - Rruga Hoxha Tahsim

Tek Rruga Hoxha Tahsim, prane Sallon Frida jepet me qira ambient komercial buze rruges kryesore. Ambienti eshte Open Space ka siperfaqe 70 m2 dhe mome...

182,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Shitet Ambient Komercial Duplex Ideal Per I... - 91m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Prane Klinikes Globe Shitet Ambient Komercial Duplex Ideal Per Ivestim. Ambienti me siperfaqe neto prej 91 m2 ndodhet ne katin zero dhe ka...

1,000€ / muaj
Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Spac... - 85m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Ne Rrugen Joklin Persi, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Space!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 8 katesh dhe organiz...