Ne Gjirin e Lalzit, Ne Kompleksin Rezidencial Porto Lalzi, Shitet Super Apartament 1+1 Vetem 1 Minute Larg Detit!!! - 63m2

Pjesërisht e mobiluar
126,600€

  • Hamallaj
  • 112
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB647081 - Ne Gjirin e Lalzit, Ne Kompleksin Rezidencial Porto Lalzi, Shitet Super Apartament 1+1 Vetem 1 Minute Larg Detit. Apartamenti ndodhet ne njeren nga godinat ne katin e 2 teknik me siperfaqe totale 63.3 m2 dhe neto 56.9m2 dhe organizohet nga salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale dhe nje tualet. I ndodhur në bregun e Adriatikut, të një vendi mesdhetar të ndriçuar nga pothuajse 365 ditë nga dielli Porto Lalzi, është konceptuar si një fshat i ditëve moderne që përfshin më të mirat e të dyja ekzistencave, ujin dhe tokën. E mbrojtur nën hijen e kurorave të padepërtueshme të pishave, kjo parajsë e izoluar, ofron një pamje të pazakontë dhe mbresëlënse të detit. Rezidenca premium të cilat janë ideuar për të dhuruar privatësi të përsosur si dyqane, kafene dhe restorante ekskluzive. Koncepti i projektimit të Porto Lalzit bazohet në qëndrueshmërinë maksimale dhe ndikimin minimal në mjedis. Parkimi nëntokësor, termoizolimet e ndërtesës me cilësi të lartë dhe hapësirat e jashtme rekreative të mbushura me gjelbërim do të garantojnë mikroklimën perfekte për të gjithë banorët. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 63m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Hamallaj
Rruga Hamallaj
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 4

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
136,000€
Cmim i diskutueshem
Te Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 1+1 Me Planimet... - 70m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Te Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte Ideal Per Investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri i paj...

128,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inv... - 75m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, Tek Rezidenca San Paulo Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per Investim. Apartamenti me siperfaqe bruto 75.4m2 dhe siperfa...

121,000€
Tek Kompleksi Asl 2, Shitet Apartament 1+1 Me Strukture... - 71m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Sadik Petrela

Tek Residenca Asl2, Shitet apartament 1+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te banimit me siperfaqe totale 71.1m² dhe s...