Tek Kompleksi Ndregjoni, Bulevardi i Ri Shitet Apartament 3+1+2 Ideal Per Banim !!! - 128m2

E pa mobiluar

185,000€

172,000€

  • Rruga Filip Jano
  • 283
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB647079 - Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 3+1+2 !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 127.6m² dhe siperfaqe neto 110m². Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 10 katesh te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes, se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi njera po prape me dalje ne ballkon, dhe 2 tualete. Orientimi i apartamentit eshte perfekt Lindje-Jug-Perendim. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga termoizolimi i fasades, instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike, etj. Aktualisht objekti eshte ne faze fasade. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 128m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Bulevardi i Ri
Rruga Rruga Filip Jano
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

185,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Kompleksin "Ndregjoni" Shitet Ap... - 128m2
Bulevardi i Ri - Rruga Filip Jano

Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 3+1+2 Me Kuzhine te Vecuar !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 127.6m² dhe siperfaqe ne...

188,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim T... - 114m2
Bulevardi i Ri - Rruga Skender Kosturi

Tek Bulevardi i Ri, Prane Burgut , Shitet Apartament 2+1+2 Me Strukture Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 114m² dhe siperfaqe neto 101m², ndo...

191,000€
Tek Rezidenca Porta Tirana E Re, Shitet Apartament 3+1+... - 147m2
Sauk - Rruga Gjon Krisli

Tek Rezidenca Porta Tirana e Re, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej godinave te komple...