Tek 21 Dhjetori, Pas Auto Kadiut, Jepet Me Qira Apartament 2+1+Depo I Sapo Investuar Dhe Mobiluar!!! - 70m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • 21 Dhjetori
  • 79
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB647078 - Tek 21 Dhjetori, Pas Auto Kadiut, Jepet Me Qira Apartament 2+1+Depo. Apartamenti ndodhet ne kati e 3 te nje pallati te mirembajtur dhe organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale, dhome femijesh, tualet me dritare dhe nje depo. Apartamenti eshte i investuar nga e para me arkitekt duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidraulike, parket cilesor, mobilim modern, te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe 2 kondicioner etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga 21 Dhjetori
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Kopshtit Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1, T... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Prane Kopshtit Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Totalisht I Mobiluar! Apartamenti me siperfaqe totale 108 m2, ndodhet ne katin e pare banim dhe...

145,000€
Cmim i diskutueshem

153,000€

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfe... - 76m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku, tek Rruga Ndre Mjeda, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati...

500€ / muaj
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me... - 115m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kat...