Tek 21 Dhjetori, Pas Auto Kadiut, Jepet Me Qira Apartament 2+1+Depo I Sapo Investuar Dhe Mobiluar!!! - 70m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • 21 Dhjetori
  • 61
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB647078 - Tek 21 Dhjetori, Pas Auto Kadiut, Jepet Me Qira Apartament 2+1+Depo. Apartamenti ndodhet ne kati e 3 te nje pallati te mirembajtur dhe organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale, dhome femijesh, tualet me dritare dhe nje depo. Apartamenti eshte i investuar nga e para me arkitekt duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidraulike, parket cilesor, mobilim modern, te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe 2 kondicioner etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona 21 Dhjetori
Rruga 21 Dhjetori
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

140,000€

160,000€

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Idea... - 93m2
21 Dhjetori - Shefqet Musaraj

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje objekti ekzistues, me siperfaqe...

E RE
600€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje siperfaq...

650€ / muaj
Tek Mozaiku Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 96m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Frederik Shiroka

Te Mozaiku i Tiranes, Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe ka siperfaqe...