Tek Long Hiill Residence, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Sebashku Me 2 Poste Parkimi !!! - 130m2

E mobiluar
1,400€ / muaj

  • Rruga Xixi
  • 68
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB647023 - Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Long Hill Residence se bashku me 2 poste parkimi. Apartamenti ka siperfaqe 130m², ndodhet ne katin e 2te dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Long Hill është një kompleks banimi i ndërtuar në rrëzë kodrave të Petrelës, 15 minuta me makinë nga qendra e Tiranës. Kompleksi Long Hill Villas ofron ambiente private dhe familjare. Vilat kanë privatësinë e tyre, pa munguar kënaqësitë e jetës komunitare. Larg ngutjes së qytetit, në Long Hill keni mundësinë të shfrytëzoni hapësirat dhe sheshet e vogla për relaksim dhe argëtim, në një mjedis të pastër, të bukur dhe të shëndetshëm. Apartamenti eshte i arreduar me stil modern. Ne cmim perfshihen dhe dy poste parkimi. Eshte e pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme e cila lidhet me qendren Tregtare TEG dhe Autostraden Tirane-Elbasan. E shtrire me orientimin kryesor Lindje-Perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj Jugut. E pajisur me hapesira rekrative dhe gjelberim kompakt i te parit lloj ne Shqiperi te varjueshem ne peme, ligustra, lule,etj. Per me shume informacion mbi apartamentin ose vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Xixi
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Fasade Xhami Post Parkimi Verandë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

131,000€

141,500€

Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Pla... - 101m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri te Rregullt Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 3 kates...

170,000€
Ne Sauk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Dhe Orient... - 119m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Xhebrahimet

Ne Sauk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Dhe Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 ( i fundit) te nje ndertimi te vitit 2024, me ashe...

340,000€
Prane Teg-Ut, Tek Rose Garden Residence, Shitet Super A... - 144m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Prane Teg-ut, Tek Rose Garden Residence, Shitet Super Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje prej godinave t...