Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim Ose Banim!! - 68m2

E pa mobiluar
82,000€

  • Rruga Rexhep Shala
  • 257
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB647004 - Ne Yzberisht, prane Kmy, ne ndertim te ri shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 68.23 m2 dhe neto 56.91 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje ndertimi 9 katesh dhe organizohet nga korridori qe ben shperndarjen ne sallonin e bollshem bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale dhe 1 tualet qe aksesohet nga korridori. Orientimi eshte nga lindja cka ben qe te kete diell pjesen e pare te dites. Disa nga cilesite e ndertimit: fasade e veshur me termoizolim, sistem kapote; dritare me dopjo xham me mbushje me gaz per minimizimit e zhurmave dhe termoizolim; izolim akustik ne ndarjet ndermjet apartamenteve; sistem i përgatitur i ngrohjes qendrore; perdorim i pllakave dhe i dyerve i cilesise me te larte te importit. Zona ne te cilen ndodhet ka marre nje zhvillim te vrullshem kohet e fundit si edhe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Momentalisht ndertimi eshte ne faze karabinaje dhe ndarje me tulle dhe pritet te perfundoi deri ne 2025. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 68m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga Rexhep Shala
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

87,500€
Cmim i diskutueshem

91,500€

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 1+1 ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, ne nje godine banimi dhe sherbi...

81,500€

85,400€

Tek Rruga 5 Maji, Shitet Apartament 1+1 Ne Nje Super Re... - 63m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Ne Rrugen 5 Maji, ne nje Rezidence te re ne ndertim shitet 1+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim me siperfaqe tota...

88,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Xhamllik, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt - 50m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Arkitekt Sinani

Ne zonen e Xhamllikut,, ne rrugen Arkitekt Sinani, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne kor...