Ne Rrugen 5 Maji, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt!!! - 101m2

E pa mobiluar
121,500€

  • Rruga Dervish Luzha
  • 152
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB646934 - Ne Rrugen 5 Maji, Tek Inerti Shpk, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje ndertimi 9 katesh me 2 ashensore me siperfaqe totale 101.2m² nga ku 88.4m² eshte siperfaqe neto dhe dhe 12.8m² siperfaqe e perbashket. Apartamenti organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome femijesh dhe nje tualet qe aksesohet ne korridor. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidraulike, hidrosanitaret e markave me te njohura, izolimi me sistem kapot, dritare dopioxham termike te pajisura me grila, parket cilesor Ac4, etj. Ndertimi aktualisht eshte ne faze karabinaje dhe pritet te perfundoje brenda nje afati 1 vjecar. Zona ne te cilen ndodhet ka marre nje zhvillim te vrullshem kohet e fundit si dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me teper informacione apo vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare The Right Deal +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 101m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona 5 Maji
Rruga Rruga Dervish Luzha
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
127,000€
Tek Fusha E Aviacionit Shitet Apartament 2+1 Me Struktu... - 83m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Luis Jansin Henkard

Tek Fusha e Aviacionit shitet apartament 2+1 me strukture te regullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. Apatamenti ka siper...

E RE
115,000€
Në Kompleksin Rezidencial Univers City, Shitet Apartame... - 112m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Në Kompleksin Rezidencial Univers City, Shitet Apartament 2+1 me super strukture te rregullt bashke me nje post parkimi. Apartamenti ka siperfaqe tota...

120,000€

125,000€

Ne Kinostudio, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te B... - 114m2
Kinostudio - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7-katesh te mireadministruar me ashen...