Ne Rrugen 5 Maji, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! - 68m2

E pa mobiluar
81,500€

  • Rruga Dervish Luzha
  • 551
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB646933 - Ne Rrugen 5 Maji, Tek Inerti Shpk, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim te nje ndertimi 9 katesh me 2 ashensore me siperfaqe totale 67.9m² nga ku 59.1m² eshte siperfaqe neto dhe dhe 8.8m² siperfaqe e perbashket. Apartamenti organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale, nje tualet qe aksesohet ne korridor dhe nje depo qe mund te perdoret per lavanderi. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidraulike, hidrosanitaret e markave me te njohura, izolimi me sistem kapot, dritare dopioxham termike te pajisura me grila, parket cilesor Ac4, etj. Ndertimi aktualisht eshte ne faze karabinaje dhe pritet te mbaroje brenda nje afati 1 vjecar. Zona ne te cilen ndodhet ka marre nje zhvillim te vrullshem kohet e fundit si dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me teper informacione apo vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare The Right Deal +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 68m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 8
Zona 5 Maji
Rruga Rruga Dervish Luzha
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

91,000€
Okazion Kleringu!! Tek Rezidenca Porta Tirana E Re, Shi... - 70m2
Sauk - Rruga Gjon Krisli

Okazion Kleringu!! Tek Rezidenca Porta Tirana e Re, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej...

88,000€

91,000€

Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Li... - 61m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti me siperfaqe totale prej 60.7 m2 dhe siperfaqe neto prej 51 m2,...

82,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim... - 68m2
Yzberisht - Rruga Rexhep Shala

Ne Yzberisht, prane Kmy, ne ndertim te ri shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 68.23 m2 dhe neto 56.91 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje...