Tek Lake View Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje Dhe Orientim Perfekt!!! - 125m2

E pa mobiluar

323,000€

311,500€

  • Rruga Kristo Luarasi
  • 181
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB646911 - Tek Liqeni i Tiranes, Ne Lake View Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje Dhe Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim te njeres prej godinave te kompleksit, i cili karakterizohet nga nje cilesi superiore ne te gjithe aspektet e ndertimit. Apartamenti ka siperfaqe totale 124.60m² dhe siperfaqe neto 105.90m². Strukturohet ne nje sallon teper te bollshem ndenje se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale me dalje ne ballkon me tualet te dedikuar, nje dhome per femije perseri me dalje ne ballkon, nje tjeter tualet kryesor dhe nje depo lavanderie. Orientimi i apartamentit eshte totalisht nga Jug-Lindja, element qe e ben te ndricuar dhe te ngrohte ne menyre natyrale edhe pse cilesia e izolimit eshte superiore e rrethuar me vetrata super triplex. Zona eshte elementi kryesor qe i jep vleren me te madhe kesaj prone, vetem 50 m ne vije ajrore me liqenin dhe parkun e tij. Gjithcka persa i perket investimit te ngurte perfshihet ne cmim, materiale te nje cilesie shume te larte, parketi, hidrosanitaret, vetratat etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Kristo Luarasi
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 17

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

320,000€
Cmim i diskutueshem
Te Kompleksi Santorini, Ne Dhermi, Shitet Super Apartam... - 104m2
Dhermi - Rruga Perivolo

Te Kompleksi Santorini, Ne Dhermi, Shitet Super Apartament 2+1 + Verande!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine 3 kateshe me pamje nga...

E RE
320,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garda, Shitet Apartament 3+1, Me Location Perfekt!!... - 103m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda, ne rrugen Lidhja e Prizrenit, shitet apartament 3+1, me siperfaqe totale ne certifikate 103 m/2 , ne katin e trete te nje pallati ekzistues...

800€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qira apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti ndo...