Tek Kompleksi Vizion Plus, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar!!! - 118m2

E mobiluar

198,000€

192,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 225
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB646827 - Tek Kompleksi Vizion Plus, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje prej godinave te kompleksit, e mireadministruar dhe e pajisur me 2 ashensore. Hapesirat e brendshme te apartamentit organizohen si me poshte: korridori, salloni dhe ambienti i ngrenies qe kane dalje ne ballkon, dhoma e gjumit matrimoniale, dhoma e gjumit per femije, 2 tualete dhe nje tjeter ballkon. Orientimi i apartamentit eshte drejt Lindjes, Perendimit dhe Veriut cka i mundeson drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Kompleksi Don Bosko është një ndër eksperiencat e para të ndërtimeve në formën e komplekseve rezidenciale në qytetitin e Tiranës. Lokacioni i saj perfekt mundeson aksesim shume te lehte te cdo zone ne Tirane dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 118m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
193,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 107m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...

199,800€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 111m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - New Boulevard Tirana

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe me orientim perfek...

206,000€
Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Nder... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5-katesh ne ndertim e siper, aktual...