Tek Oasis Residence, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Bashke Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim!!! - 94m2

E pa mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Feizi Himzo
  • 80
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB646826 - Prane Unazes se Re, Tek Oasis Residence, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Bashke Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim!!! Apartamenti eshte i pershtatshem per klinika te ndryshme mjeksore ose dentare, zyra te ndryshme, etj., dhe ndodhet ne katin e 1 banim te nje kompleksi te ri shume cilesor, i cili sapo ka filluar banimi. Prona ka siperfaqe totale 93.74m². Orientimi perfekt i apartamentit jug-perendim ben qe te kete diell dhe drite pjesen me te madhe te dites. Apartamenti eshte i organizuar nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit, dhoma matrimoniale me dalje ne ballkon, dhoma e femijeve dhe tualeti me dritare. Apartamenti disponon dhe nje post parkimi -2. Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve. Theksojme qe kompleksi ka termoizolim, fasade te ventiluar e nderthurur me sistem kapot, siguri 24 ore, mirembajtje, parkime, sherbime, ambiente të përbashkëta të gjelbëruara, kënde lojrash për fëmijë etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 94m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Unaza e Re
Rruga Rruga Feizi Himzo
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Perendim Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
600€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje siperfaq...

650€ / muaj
Tek Mozaiku Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 96m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Frederik Shiroka

Te Mozaiku i Tiranes, Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe ka siperfaqe...

156,500€
Tek Oasis Residence Shitet Super Apartament 2+1 Me Stru... - 112m2
Unaza e Re - Rruga Feizi Himzo

Tek Oasis Residence shitet super apartament 2+1 me strukture te rregullt dhe orientim plot diell!!! Apartamenti ndodhet ne katin e kater dhe ka siper...