Ne Xhamllik, Tek Klensi SHPK, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte, Ne Ndertim Te Ri!!! - 98m2

E pa mobiluar
168,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 129
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB646825 - Ne Xhamllik, Prane Sheshit Shtraus, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte, Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin 7 banim te nje objekti 11 katesh me ashensor ne faze ndertimi. Apartamenti ka siperfaqe totale 98,6m² dhe neto 86.1m². Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve. Theksojme qe pallati ka termoizolim, fasade te ventiluar, vetrata duplex, pllake ose parket sipas deshires, hidrosanitare inkaso, etj. Ky projekt ka si qellim rivitalizimin e zones me element te arkitektures moderne. Aktualisht ndertimi eshte ne faze karabinaje dhe pritet te perfundoje brenda nje afati 2 vjecar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 98m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Xhamlliku
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

140,000€

160,000€

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Idea... - 93m2
21 Dhjetori - Shefqet Musaraj

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje objekti ekzistues, me siperfaqe...

170,000€
Prane Kompleksit Magnet, Shitet Apartament 2+1 Me Hapes... - 87m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Prane Kompleksit Magnet Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-banim te nje pallati te mireadministruar pa...

185,000€
Tek Ish-Profarma Shitet Apartament 2+1+2 I Kovertueshem... - 123m2
Xhamlliku - Rruga Nikolla Zoraqi

Tek Ish-Profarma shitet apartament 2+1+2 tualete lehtesisht i konvertueshem ne duplex. Apartamenti me siperfqe bruto 122.84 m2, neto 105.75 m2 ndodhet...